Önce oramı yaladı sonra sürtündü hamilemiyim

sudan

Yeni Üye
Üye
Önce oramı yaladı sonra sürtündü hamilemiyim
Ben tamamen çıplak erkek arkadaşım da ise boxer vardı o şekilde biraz surtunme oldu çamaşırı zevk suyuyla ıslandiysa oda bana değmiş olabilir risk var midir hocam cevaplarmisiniz lütfen tskrler surtunmeden önce yalamisti da

Selamlar, yalama durumu ya da sürtünme ile ilgili ilişkilerde ki onda boxer varmış sıkıntı yapacak bir şey yok hamile kalmış olamazsınz. Evet zevk suyu ile hamilelik olur ama bunun için içinize girerek boşalmaması gerekiyor öyle bir durum olmadı heralde değil mi ?

Hayır olmadi onun üzerinde boxeri vardı bende hiç birşey yoktu acaba çamaşırı ıslaksa risk yaratır mi diye korkuyorum yardım lütfen bilgisizim bu konularda

Tamam Sudann, eğer öyle bir birleşme vs olmadı ise korkulacak bir şey yok adet olmayı bekleyeceksiniz. Eğer olay çok yeni ise ve üzerinden 72 saat geçmedi ise tedbiren dilerseniz ertesi gün hapı kullanabilirsiniz. Gereksiz ama yine de siz bilirsiniz. Böyle hamilelik olmaz.

Mrb adet döngüm 30 günde oluyordu geçen ay 32. Günde oldum bu ayda 32. Gun bir gun önce acik kahve leke şeklinde başladı adet ağrısı gibi ağrı oldu fakat jel gibi pıhtı acik kahve ve kan karışık geliyor nedeni gebelik midir ağrı çok oldu hep öyle olur ve kokusu adet gibi ama emin olamiyorum

Selamlar sudan, hayatım boşuna stres yapıyorsun hamile değilsin bak adette olmuşsun bunu kafandan çıkart artık olur mu ?

Gelen kan da çikolata rengi var ve jel gibi normal midir bu durum kusura bakmayın endişe ettim bir de bu kanamadan kaç gün sonra test yaptırsak doğru sonuç verir çok tskrler

Geri