Önemli ve herkezin görmesi gereken bir itiraf.

bu çok güzel olmus ama siteye erkek üye alınmadıgını ögrendiğimden beri hep merak ederim acaba aramızda war mı gercekten böyle biri :D:D

GÖRÜR GÖRMEZ AŞIK OLDUM BENİ SEÇ NE OLUUUURRRRR :) BAK BENDE RESİMİMİ KOYDUM http://www.google.com.tr/imgres?img...images?q=ying+yang&um=1&hl=tr&sa=X&tbs=isch:1

Bak işte seni hiç seçmem onu sölim.. Kızım ne o çirkinlik ne kuyusuna düştün sen öyle sanamı kaldım ben bu kadar güzel Melek arasında.. Zaten kestirdim gözüme bitanesini ... senin hiç sansın yok yani..

ALLAH rahmet eylesin... Türkiye'de en kırsal kesimlerde ki yaşlı nine ve dedelerimiz bile bilir Kemal Sunal'ı... Bahsi geçen o kırsal kesimlerde ki bir çok kişi onu sadece İnek Şaban olarak bilir, adının Kemal Sunal olduğunu bilmezler ve çok çok severler onu. Dedim ya ülkemizde ki en tanınmış ve her evin kahkaha makinasıydı o...

Onun yüreğinin güzelliği, görselliğine yansımıştı. Yeri dolmaz onun...
Ruhu şad olsun...

O yüzden Belen'cim sen çok yakışıklı ve çok özelsin bu ülke için :) Değerini bil derim :D Dilerim ki, onun gibi gülerken gözlerinin içide güler ve güldürür inş...

Rüyam Adminim o kadar güzel yazmışsın ki o tebessümle içim bir an burkuldu o bizim tek Kemal Sunalımız herşeyimiz.. Çok seviyorum onu inanıyorum ki herkez tarafından da seviliyor.
bu çok güzel olmus ama siteye erkek üye alınmadıgını ögrendiğimden beri hep merak ederim acaba aramızda war mı gercekten böyle biri :D:D

Canım emin olabilirsin ki yok erkek aramızda eger olsa bile anlık o an anlaşılır banlanır affersin ama yerine yollanır..

belenimm süper olmuş bayıldım ama şaka olduğunu anladım hemenn hahaha

bende çok severdim kemal sunalı allah rahmet eylesin şimdi flimlerine bile gülemiyorum içşm burkuluyo çocukluğum onun filmleriyle geçti öldüğünde bir akrabamızı kaybetmiş hisssettim ruhu şad olsun

şu bi gerçekki mekann en güzel en şirn veeeeeeeeeee en tatlı melişi benm :) ve size talibim beni al hayatını yaşa elini sıcak sudan soğuk suya değdrmm üstelik altına araba üstüne ev bile alırm al beni kurtul erkekimmmmmm. :) :)

Geri