Oral sex sonrası kahverengi akıntı neden olur?

Seda.kalay

Yeni Üye
Üye
Oral sex sonrası kahverengi akıntı neden olur?
Bakireyim 2 gün önce nişanlımla oral sex yaşadık regl olmama 4 gün vardı ilişkiden 1 saat sonra kahve rengi yapışkan gibi yumurta akı kıvamında değişik bi akıntı gelmeye başladı 2 gündür devam ediyor sizce ne akıntısıdır hamile yerleşme akıntısı mı ? Yoksa kızlığım mı bozulmuştur Yardımcı olur musunuz

2 soru sormuşsunuz aslında ikiside aynı. Ben buna da cevap vereyim. Öncelikle oral şekilde yapılan birlikteliklerde hamile kalınmaz. Ha benim nişanlımın ağzında dilinde sperm vardı ne diyorsunuz derseniz o başka Akıntı durumu adet öncesinde her kadının kızın yaşayacağı durumdur. Bu şekilde yine eğer benim nişanlımın ağzında sperm haricinde peniste var diyor iseniz bozulmuştur kızlığınız !

Lütfen saçma sorular sormayalım.
1- Hamile kalma ihtimaliniz sıfır
2- Kızlığınız bozulmadı

2 soru sormuşsunuz aslında ikiside aynı. Ben buna da cevap vereyim. Öncelikle oral şekilde yapılan birlikteliklerde hamile kalınmaz. Ha benim nişanlımın ağzında dilinde sperm vardı ne diyorsunuz derseniz o başka Akıntı durumu adet öncesinde her kadının kızın yaşayacağı durumdur. Bu şekilde yine eğer benim nişanlımın ağzında sperm haricinde peniste var diyor iseniz bozulmuştur kızlığınız !

Lütfen saçma sorular sormayalım.
1- Hamile kalma ihtimaliniz sıfır
2- Kızlığınız bozulmadı
Teşekkür ederim bilgilendirğiniz için

Geri