Orgazm olamıyorum ne yapmalıyım ?

• Konbuyu başlatan Mahçub kadın
  • Başlangıç tarihi
M

Mahçub kadın

Forum Okuru
Orgazm olamıyorum ne yapmalıyım ?
Selamlar kızlar benim bir derdim var 3 aylık evli kadınım ve ilişkilerimde malef orgazm olamıyorum. Benim durumumda orgazm olamayanlar var mı. Eşim orgazm olmamı istiyor ama bu mümkün olmuyor. Sonra da bana kızıyor, ne yapacağım? Bana yardımcı olacak kimse var mı kızlar lütfen yardım edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba , kadınlığınızın olgunlaşması için biraz zaman ihtiyacınız olabilir.Tensel uyumun doruğa ulaşması, eşlerin birbirlerini ve birbirlerinin vücutlarını, zevk noktalarını iyi tanıması gerekiyor.Bu durumu eşinizle konuşup birlikte aşabilirsiniz..

Yorumu yapan site sakini gerçekten saçmalamış Ne demek ya kocayı değiştir. Saçma saçma yorumlar yapmayın yardımcı olacak iseniz adam gibi yapın. Burada kız orgazm olamadığını söylüyor sen kocanı değiştir diyorsun. Tamam kocası kızmış diye böyle bişey söylemişsin ama çok kötü bir yorum olmuş bu. Bu durum için ön sevişmeyi biraz daha uzun tutarak durumu zamana yaymanız daha mantıklı olacaktır. İlerleyen zamanlarda belki üç beş ay gibi bir zaman zarfında olacağından emin olabilirsin. Yaşın kaç bilmiyorum ama bununla alakalı bir kadın doğum uzmanı ( tercihen bayan ) görüşebilir ve değişik rahatlatıcı tavsiyeler ilaç ya da kremler kullanabilirsin. Tabiki birde ilişkide acı çekip çekmediğinde önemli. Acı çekersen bu senin orgazm olmanı mümkün kılmayacaktır. Buradaki bu arkadaşın yorumu ile ilgili üzgün olduğum için yazayım dedim. Zamana yay kesinlikle düzelecektir.

Üf üf üf yorumlara bak :) Hele özellikle kocayı değiştir diyen zihniyetin, ne kullandığını merak ediyorum. Sahi ne kullanıyorsun gülüm sen :)))))) Şimdi hiç bir şeye takılmadan destek almayı deneyeceksin. Burada bir misafirin attığı en son yorumda zamana yayılması ile ilgili durum son derece doğru tespit. Pekii kocamla aram bozulmasın yeni evliyim bana kızmasın ne yapabilirim diye düşünüyor isen yapacağın şey basit. Rol yapacaksın. Bu rolün bir gün gerçek olacağını unutmayarak yapacaksın. İlişki sonrasında " bilmiyorum ateşler bastı uçtum vs vs " gibi cümleler kuracaksın. Zira orgazm .ir günde öğrenilecek birşey değil. Dolayısı ile ilişkiyide güzel tutmak için yalan söylemen gerekiyorsa rol yapman gerekiyorsa mutlaka yap.

Zaman içinde kesinlikle düzelecektir. Kayganlaştırıcılar rahatlama kremleri vs alabilirsin bun8un için kendi başına iş yapma doktorunla konuşabilirsinz. Bir kişi sormuş yaşını acı çekip çekmediğini onları da yazarsan sana ona göre birşeyler yazabilirim. Orgazmmmm dünyanın en güzel şeyidir öğrenince mrk etme değiştirmezsin eşini :)) Şaka şaka :D:D:D:D:D:D:D:D

Merhaba , kadınlığınızın olgunlaşması için biraz zaman ihtiyacınız olabilir.Tensel uyumun doruğa ulaşması, eşlerin birbirlerini ve birbirlerinin vücutlarını, zevk noktalarını iyi tanıması gerekiyor.Bu durumu eşinizle konuşup birlikte aşabilirsiniz..

valla beyza hanım ben utandım yorum yapmaya gerçekten doğru demişsiniz. ancak zamanla olur arkadaşım fazlada kafana takma bizde evliliğin başında böyledik

Üf üf üf yorumlara bak :) Hele özellikle kocayı değiştir diyen zihniyetin, ne kullandığını merak ediyorum. Sahi ne kullanıyorsun gülüm sen :)))))) Şimdi hiç bir şeye takılmadan destek almayı deneyeceksin. Burada bir misafirin attığı en son yorumda zamana yayılması ile ilgili durum son derece doğru tespit. Pekii kocamla aram bozulmasın yeni evliyim bana kızmasın ne yapabilirim diye düşünüyor isen yapacağın şey basit. Rol yapacaksın. Bu rolün bir gün gerçek olacağını unutmayarak yapacaksın. İlişki sonrasında " bilmiyorum ateşler bastı uçtum vs vs " gibi cümleler kuracaksın. Zira orgazm .ir günde öğrenilecek birşey değil. Dolayısı ile ilişkiyide güzel tutmak için yalan söylemen gerekiyorsa rol yapman gerekiyorsa mutlaka yap.

Zaman içinde kesinlikle düzelecektir. Kayganlaştırıcılar rahatlama kremleri vs alabilirsin bun8un için kendi başına iş yapma doktorunla konuşabilirsinz. Bir kişi sormuş yaşını acı çekip çekmediğini onları da yazarsan sana ona göre birşeyler yazabilirim. Orgazmmmm dünyanın en güzel şeyidir öğrenince mrk etme değiştirmezsin eşini :)) Şaka şaka :D:D:D:D:D:D:D:D

Hiçbir şey kullanmıyorum sen ne kullanıyorsun yürek hapı mı?

Asıl kendi zihniyetinize bi bakın. Koca kim ya Allah mi laf ettim diye taşlayacak misin?
Neden arkadaşı yalana teşvik ediyorsun.
Kocasinin ona bu sebepten kızması doğru bir şey mi de, bunun için yalan soylettiriyorsun?
Bence başkalarının zihniyetine laf etmeden önce birde kendi zihniyetine bir bak acaba senin de laf edilecek yanların var mi bi düşün.

Konu Sahibi orgazm olamadin diye gelip sana kızma hakkı yok. Sen de bu sebeple aman kocam kızmasın diyip yalan söylersen, kocanın bu davranışını doğru bir hareket olarak degerlendirmiş olursun.

Onun bu tutumları senin orgazmı yakalaman çok zor. Beynini şartlar kendini kasarsin farkında olmadan o yüzden de gevseyemez gevseyemedigin içinde orgazm olamazsın.
En kötüsü de bir süre sonra kocan gibi sende kendine kızmayabaşlarsın.

Bir dahakine orgazm olmadığına kizdiginda çekil birde ben deneyeyim dersin o da anlar umarım.

Kocayi değiştir.
Orgazm olmadin diye sana kızan adamdan birşey olmaz. Olamadiysan sebebi o.

3 Aylık evli bir bayana orgazm olamıyorsan , kocanı değiştir diyorsunuz ! 6 yıllık evlisiniz yılda 3-4 defa eşiniz sizinle birlikte oluyor , kadınlığınızı hissetmek istiyorsunuz ve durum dan şikayetçisiniz .Siz neden eşinizi değiştirmiyorsunuz ?

Adsız.png

Geri