Örgü oyuncağı satıyorum el emeği göz nuru örgüden oyuncaklar

• Konbuyu başlatan narçiçeğimm
  • Başlangıç tarihi
merhabalar melekler son zamanlarda hanımların belkide en çok yaptığım örgü olan örgü oyuncaklardan bende denemek istedim ve ortaya bu sevimli tavşan çıktı bakalım sizlerde beğenecemisiniz. İşte minik tavşanım ve sipariş alıyorum..

27073167_1682547538479248_4934798500436390817_n-jpg.82965

melekannesi

melekannesi

Aktif Üye
Üye
aa çok tatlıymış canım bu örgü oyuncağın fiyatı ne kadar bide istenilen modeli uygulayabiliyormusun çok merak ettim eğer varsa yaptığın modelleride siteye resim olarak atabilirsen sevinirim diğerlerinide incelemek görmek isterim:)

narçiçeğimm

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
melekannesi' Alıntı:
aa çok tatlıymış canım bu örgü oyuncağın fiyatı ne kadar bide istenilen modeli uygulayabiliyormusun çok merak ettim eğer varsa yaptığın modelleride siteye resim olarak atabilirsen sevinirim diğerlerinide incelemek görmek isterim:)[/QUOTE
Istenilen modelde yapiyorum bu tavsanin fiyati 30 tl

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Toplu der ken tek alamıyor muyuz ? Misal 3 tane alsak ne olur ? Tam yazın da eksiklik olmasın almak isteyenler için iyi olur. Artı önce biz alalım ki güvenilir olduğunuz site üzerinden yazabilelim :) Sevgiler.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bu arada iş bu konunun başlığını değiştirdim daha dikkat çekici ve aranılan şekle getirdim isteyenlere yine bu konu üzerinden satış yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

narçiçeğimm

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Toplu der ken tek alamıyor muyuz ? Misal 3 tane alsak ne olur ? Tam yazın da eksiklik olmasın almak isteyenler için iyi olur. Artı önce biz alalım ki güvenilir olduğunuz site üzerinden yazabilelim :) Sevgiler.

Tek tek alabilirsiniz tabiki orda bir karisiklik oldu yazarken sonra düzenleyemedim 3 tane alacaksanız 30 tl den gönderebilirim isterseniz. Ptt kargo ile kargo ve havale ücreti alıcıya ait çalışıyorum. Tavşanımızın boyu 15 cm civarı.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Şöyle yapalım isterseniz elinizle ölçer gibi tavşanın bi resmini atın ki büyüklüğü hususunda insanlar yanılgıya düşmesinler. Sonra ben size pazartesi günü ulaşayım ve alalım bi kaç tane olur mu ?

narçiçeğimm

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
[/QUOT
SadmiN' Alıntı:
Şöyle yapalım isterseniz elinizle ölçer gibi tavşanın bi resmini atın ki büyüklüğü hususunda insanlar yanılgıya düşmesinler. Sonra ben size pazartesi günü ulaşayım ve alalım bi kaç tane olur mu ?
Sipariş üzerine çalıştığım icin elim de hazir ürün yok ama bunun farkli renkleri var fotoğraf olarak onlari paylasabilirim sizlerle calismalarim bunlar bir kac fotograf yuklemeye calistim umarim olmustur :)

Ekli dosyalar

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Peki tamam üç tane sipariş veriyorum sana bunların tümü için 100 tl ödeyeceğim. Birincisi bittiğinde dediğim resmi konuya ekleyip bana da bilgi verir isen sevinirim.

narçiçeğimm

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Peki tamam üç tane sipariş veriyorum sana bunların tümü için 100 tl ödeyeceğim. Birincisi bittiğinde dediğim resmi konuya ekleyip bana da bilgi verir isen sevinirim.
Peki renkleri nasıl olsun ucu de pembemi olacak

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Üçünü kombine yapabilirsin nasıl istiyor isen öyle yap biri kızıma ikisi yeğenlerime hediye olacak. Sana bırakıyorum. Birincisini bitir sen göndermeden pazartesi nasip olur ise ödemeni yaparım :)

narçiçeğimm

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Üçünü kombine yapabilirsin nasıl istiyor isen öyle yap biri kızıma ikisi yeğenlerime hediye olacak. Sana bırakıyorum. Birincisini bitir sen göndermeden pazartesi nasip olur ise ödemeni yaparım :)
Yarın ip alıp pazartesi buraya fotograf yüklerim aksi bir durum olmazsa teşekkürler. Sevgiler