Örgüden yapılmış oyuncak bebek elbiseleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Örgüden yapılmış oyuncak bebek elbiseleri
Örgü modelleri arasın da yer alan örgüden oyuncak modelleri çocukların büyük ilgisini çekiyor. Özellikle kız çocuklarının oyuncakları arasın da çok önemli bir yeri olan oyuncak bebekler, farklı çeşitleri ve fiyat aralıkları ile kız çocuklarına yoldaş oldukları gibi onların hayal dünyalarını geliştiren önemli bir detaydır.

Son zamanlar da organik oyuncaklar arasın da yer alan amigurumi oyuncak örnekleri de çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanıyor.

Oyuncak bebekleri ile kız çocukları hem tek başlarına hem de arkadaşları ile çok güzel oyunlar oynuyor ve onlara oldukça anaç yaklaşımları ile daha küçük yaşlardan itibaren merhamet ve annelik duyguları gelişiyor.

Oyuncak bebeklere giysi olarak örgüden yapılan elbiseler ve giysiler marifetli hanımların ellerinden çıkarak onların üstlerine giysi olarak giydiriliyor. Oldukça çeşit ve model olarak sayabileceğimiz örgü elbiseler arasın da hatta modaya bile uygun diyebileceğim çok şık seçenekler bile var...

865.JPG
1078.JPG
1174.JPG
2689.JPG
11140070_640219952745327_4115537814693908208_n1.JPG
c47393f854a75dc07769a127158ee017.JPG
oyuncak_bebek_mavi_elbise.JPG
Örgü-Oyuncak-Bebek-Elbise-Modelleri-6.JPG
Örgü-Oyuncak-Bebek-Elbise-Modelleri-9.JPG
Örgü-Oyuncak-Bebek-Elbise-Modelleri-13.JPG

Genel olarak tığ işinden yapılan oyuncak bebek giysileri arasın da örgü gelinlik modelleri, örgü elbise modelleri, örgüden yapılan takımlar gibi örnekleri sıralayabiliriz.

Küçük prensesinizin oyuncağını farklı alternanif seçeneklerden oluşan örgü elbise modelleri ile daha çok renklendirmek ve onu çok mutlu etmek isterseniz sizler için seçtiğimiz örgü bebek elbise modellerinden örnekleri bu konumuz da paylaşıyoruz. Eminim ki kızınız bazı modelleri gördüğün de aynısından bebeği ile takım giymek için isteyecektir;))

Ben küçükken annem çok yapardı bebeğime örgüden elbise.Hiç böyle şeylere yatkınlığım yok . Bebeğimin çeşit çeşit örgüden elbisesi vardı. Bazende pazen kumaştan elbise,tülden gelinlik yapardı annem. Bu konu beni çocukluğuma götürdü. Eline sağlık adminim.

ay bayıldım bunlara ne kadar güzeller valla şu hamarat hatunları takdir etmek lazım ellerinden hiçbirşey kaçmıyor örgüden bebek giysileride çok yaratıcı olmuş küçük kız çocuklarıda bu tür bebek giysilerini çok seviyorlar

Geri