Orkide'nin Sor Öğren Servisi

orkide

Aktif Üye
Üye
Orkide'nin Sor Öğren Servisi
anigif-3825.gif

Hanımlar merhaba.:ar4fd:Burada sizler için bir hizmet vermeye başlıyorum ...Arkadaşlarımın yoğun ısrarı üzerine engin deneyim ve tecrübelerime dayanaraktan ve de tabi ki bilgilerime bu köşede sizlerin evlilikle ve kadınlarla alakalı olan (örneğin:aşk:asskim:,aile:gezme:,cinsellik:d014:,kadın olmak:parfum:,anne olmak:hamileyim: v.s..)her türlü sorularınıza cevap,dertlerinize derman,sorunlarınıza da çözüm olmaya çalışacağım.:salıncak:

Bana ne kadar itibar edeceğiniz elbette ki size kalmış ama ben elimden geldiğince sizlere yardımcı olmak için çaba göstereceğim :):dp178:

Katılan katılmayan ,beğenen beğenmeyen,soru soran sormayan herkese şimdiden sonsuzzz teşekkürler...:humble::humble:

:hayal::hayal::hayal:

Moderatör tarafında düzenlendi:
glitterwords96.gif

Köşen hayırlı uğurlu olsun canım.... Hergün burdayım sorum olsada olmasada... Nedenini merak edenlere.... Sorusu olup soran arkadaslara orkidemin vereceği cevapları çok merak ediyorum :D

Artı merak ettiğim bir husus daha var.. Acep bu köşeede yaş sınırı olacakmı?? Genelde sneinn oldugun mekanların +21 oldugunu duymuştumda :D hani önlem almak lazımmı girmeden felan filan :D tabe senin vereceğinn cevabı şimdiden tahmin edebiliyorum emmee gene de sormuş bulundum :D

seni sevirem ve tekraren köşen hayırlı uğurlu olsun meleğim... :D hahaha

Orkimmmmmm köşen hayırlı uğurlu olsun msn yetmesse artıkın burdan sorarım :)Amanin soruları geç de asıl cevapları merak ediyim...:yahoo:

Yaa ben ilk sorumu sorcem :)Hani şu 2 şey vardı ya :DNeydi onnar yaa :D

Köşen hayırlı olsun orkidecim aklıma bişiler takılırsa sorarım :Dhee bu arada kahve isterim bidahaki uğrıyaşımda ona göre böğle bişi yiyip içmeden olmaz yani dimi?:D

hahaha orkiye sor öğren,orkişim canım hayırlı uğurlu olsun,bayıldım köşene:D
yalnız özel sorularımızı nasıl sorucaz burdan yav:meçhul::meçhul:
başarılar diliyorum canım,arkandayız:D:D:D:D

Orkimmmmmm köşen hayırlı uğurlu olsun msn yetmesse artıkın burdan sorarım :)Amanin soruları geç de asıl cevapları merak ediyim...:yahoo:

Yaa ben ilk sorumu sorcem :)Hani şu 2 şey vardı ya :DNeydi onnar yaa :D

amann bu iki şey ne bende çok merak ettim yahu... ???? ??? ???? ????? ??????
ilk soru olarakta bunu sorayım sana orkidem benim !!!

kızlarrrrrrrr hepiniz öncelikle köşeme h geldiniz yafriler lilililil amanin ciddi gidiodum bana göre değil yaw hehahahahahahaa o 2 şeye gelince çok basit aslında her kadın erkeğinin çok özel 2 noktasını bilir bu işte o 2 nokta sizi her yere götürür hahahahahaha yeterlimi hahahaha

canım köşen hayırlı olsun...
tam yerini bulmuşsun :D
ben bir kadın kocasının aldattığını nereden anlar onu merak ediyorum.Somut örnek istiyorum:D
Hadi konuştur tecrübeni:)

Son düzenleme:
Geri