Orkide'nin Sor Öğren Servisi

Korkuyon madem al sana orman
Dikkat et herifini kaptırma
Orman pek esrarengiz görünüyor orki
Redwood_National_Park_California_USA.jpg

Aşcılığıyla ün yapmış yaşlı bir kadın,akşam yemeğine gelecek olan oğlu ve yeni gelini için yine mutfağına kapanmış,yemek yapıyordu.Aynı akşam yemeğe eski bir aile dostu da davetliydi.Beklenen misafirler gelip sofraya oturduklarındaçok şaşırtıcı bir durumla karşılaştılar.Yaşlı kadının o gece yaptığı yemekler değme oburların bile iştahını kapatacak kadar berbattı.Tatlılar un kokuyordu,patatesler yanmıştı,köfteler ise neredeyse hiç pişmemişti.Oğlu,yeni gelini ve aile dostu,kadıncağiza durumu fark ettirmemek için ellerinden geleni yaptılarsa da,yemek sırasında pek iştahlı göründükleri söylenemezdi.
Nihayet yemek bitti ve yeni evli çift annelerinin ellerini öperek evlerine gittiler.Aile dostları ise biraz daha kaldıktan sonra gitmeyi düşünüyordu.Oğlu ve gelini gittikten sonra ,yaşlı kadına:
-Senin harika bir aşçı olduğunu adım gibi biliyorum.Bana söyler misin,bu geceki yemekler neden kötüydü?Bence ya hastasın ya da bir sorunun var.-dedi.Yaşlı kadın gülümseyerek cevap verdi:
-Hayır,hiçbir şeyim yok.Kasten yaptım.Bu yemekten sonra oğlum asla ikide bir annesinin yemeklerini hatırlatıp karısının kalbini kıramayacak

anam pelinim yafrim lililili saol kuzum ya harika bir yazı valla bayıldım eğer gerçekten böyle yapan anneler varsa heryerini öpmek lazım gı bide bu arada benim adam allahtan annesinin yemeklerini heç sewmezdi halende öyle karı yemekmi yapmışki dayamış makarna yunmurta çorba hahahahahahahahahahah

bu arada o nebiçim orman gı orda beni tahta kuruları yer gı hahahahaha bengedemem orayada korkarım aman be bi yer bulamadın ban aşöle sessiz sedasız kafa dinlenecek hafif ruzgar az denize yakın ama arkasıda orman ole işte yaw lililililil

bu arada o nebiçim orman gı orda beni tahta kuruları yer gı hahahahaha bengedemem orayada korkarım aman be bi yer bulamadın ban aşöle sessiz sedasız kafa dinlenecek hafif ruzgar az denize yakın ama arkasıda orman ole işte yaw lililililil
Al sana kafa dinleyeceğin bir yer
Kaybolma
Giderken nüfus cüzdanını da al
Lazım olur hahaha
deniz1.jpg

ayyyyyyyyyyyyyy bayıldım ahanda eferim gı tam benlik yani hah eferim canem benim saol ya allah öyle bir yerde kafa dinlemeyi nasip etsin ya harika gı hahahahahahaha

Geri