Orkide'nin Sor Öğren Servisi

lililililili orkidem san bir soru... 14 yasların da bir kızın olsave erkek arkadası oldugunda süphelensen ona nasıl yaklsılmalı ___?? erkek arkadası olmasına izin verilmelii ???

lililililili orkidem san bir soru... 14 yasların da bir kızın olsave erkek arkadası oldugunda süphelensen ona nasıl yaklsılmalı ___?? erkek arkadası olmasına izin verilmelii ???

hayatım sorun çok güzel bu konuda tecrubenm var diyebilirim bak şimdi sana birkaç öneride bulunayım camnım öncelkikle size açılıyormu açılmıyosa alttan gaz verip biraz açılmasını sağlayın açılması vede sizin dinlemeniz çok önemli sonra bunun doğru bişi olmadığını yani nasıl olsa buyuduğunde bunları yaşayacağını vede şu anda butun erkeklerin onun arkadaşı olduğunu aslında ters tepki fazla vermeden kibarca uyarmalı bu durumlarda ama mutlaka açıolmalı size annesine yada teyzesine yada kuzenine ve bu açıldığı kişi onunla bunları konuşmalı anne çok tesirli olur çocuk anneyle arkadaş olduğunu ama bir yandanda annesi olduğunu vede kurallarını bozamayacağını bilir buda onun için çok verimli önemli olur şahsen aynı durumda kaldım kızıma alttan bazı konuşmalar yapıp hoşlandığın varmı çok normal doğal bunları yaşayacaksın bizlerde yaişamıştık utanacak yada sıkılacak birşey olmadığını bunların normal ama erken olduğunu anlatmalı vede sakın emir verme olamaz arkadaşlık yapamazsın vs . ona gayet yumuşakca davranmalı ama kurallarıda hatırlatmalı boyle şeyleiçin daha erken olduğunu öretmeli ve konuşmalı faydası olur inşallah canım sen bana konuştuktan sonraki kızın tepkisini yaz ben sana yolu soyleyim ve mutlkaka gunluğunu bulun varsa işe yarıyo bi haber olmaktansa bunu yapmak en doğrusu bence :D:D

ne bilem anam gı hahahahahaha ilaç içtiysen çok etkilio ya çoğaltıp uzatıo yada çabuk kesio içtiğin ilaca göre değişir yani yani aklıma başka bişi gelmio kuzum lilililil hahahahaha

Geri