Orkide'nin Sor Öğren Servisi

lilili hanım size iki soru sorabilirmiyim. şimdi başkasına sorulan soruya cevap vermek nasıl bir ahlaki davarnış sizce. ikinci sorum ise başkasının verdiği cevebı kendi cevabı olarak görme nasıl akli bir davranış. hadi bi soruda bonus olsun. soru soran ve cevap vereni birer kişi olark düşündüğümüzde. atalarımız üçüncü kişiye ne düştüğünü söylemişlerdir.

Lütfen sözlerinize ve ithamlarınıza dikkat ediniz.Burası bu sözlerin söyleneceği baya sitelerden değildir.Ayrıca sataştığınız hanım benim can dostum ve sitemizin gözde üyelerindendir.Sizin yaptığınıza ancak dağdan gelip bağdakini kovmak denir.

İkinci mesele ise burdaki insanların akli sınırlarını ölçmek ne sizin yetkinizde ne de göreviniz.Ahlaki kısmı da ekliyorum tabi ki.

Cümlelerimin açıklamasını yapmayacağım.Çok derinsiniz ya anlamışsınızdır.

Eğer bu tarz konuşmalarda bulunacaksanız bir daha bu köşeye uğramayın ve kişilerle de muattap olmayın.Zira bundan sora muattap alınmayacaksınız.

Saygılarımla...

canlarım kuzularım sizi aydınlatam hemen sıkıntıya en iyi gelen şey BEN BEN BEN BENDEN BİR TUTAM BEN BEN BEN Hhahahahaahahahahahha

Geri