OSMANLI MANYAS KAPLICASI AHŞAP EVLERİ

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
OSMANLI MANYAS KAPLICASI AHŞAP EVLERİ
serpin osmanlı ahşap evleri balıkesir kaplıcası,balıkesir manyas osmanlı ahşap evleri,balıkesir serpin kaplıcası,balıkesir osmanlı ahşap evleri kaplıcası hakkında bilgiler

images.jpg

Manyas ilçesine 6 km uzaklıkta,Kızık Köyü – İbrahim Tepe Mevkii’nde bulunmaktadır.

Suyun sıcaklığı 45-50 ºC dir.

Su,içme ve banyo suyu olmak üzere 2 ayrı şekilde kullanılmakta olup, sodyumlu, kalsiyumlu, klorürlü ve bikarbonatlı bir bileşime sahiptir.

Konaklama İmkanı:

Özel bir şirkete ait devre- mülk tesisi(ve bağlı sosyal amaçlı birimler-havuz-restoran) ile Kızılköy tüzel kişiliğine ait konaklama tesisi bulunmaktadır.

Serpin Termal Tesisleri
Ilıcabaşı Mevkii Kızık Köyü/Manyas 8183465/8183477

Hangi rahatszılıklara iyi geliyor?

Sindirim organlarındaki hastalıklara, böbrek taşlarını düşürmede, romatizma, kemik erimesi, kadınsal hastalıklar, erken yaşlanmanın önlemi, iskelet bozuklukları, bel, boyun, sırt ağrılarına, eklem hastalıklarına, yorgunluk ve stres gibi rahatsızlıklara iyi gelmektedir.

Bana ayıt ev var hiç memnun değilim aldigima çok pismanim tapumu bile almiyorum hiç tavsiye etmiyorum lanet bi yer sls grup devreden çıkmış şimdi cevahir holding yönetimi almış tapu Dai vermiyorlar hiç tavsiye etmiyorum

Geri