Ovilasyon testi ile hamilelik anlaşılırmı

Nermin34

Yeni Üye
Üye
Ovilasyon testi ile hamilelik anlaşılırmı
20191010_194908.jpg
arkadaşlar bugün adetime 9 gün kaldı 4 gündür ovilasyon testi yapiyorum yumurtlamam ayın 11 deydi ovilasyon testinde ikinci çizgi giderek koyulaşıyor yandaki iki test gebelik testi iki gündür yapıyorum dün tek çizgi çıkmıştı bugünde tek çıkmıştı ama 5 saat sonra silik çizgi oldu boşuna umitlenmek istemiyorum sizinde bakmanızı istedim yoksa evde kafayı yicem kimseylede konuşamıyorum sizce varmı dır

Ekli dosyayı görüntüle 86759arkadaşlar bugün adetime 9 gün kaldı 4 gündür ovilasyon testi yapiyorum yumurtlamam ayın 11 deydi ovilasyon testinde ikinci çizgi giderek koyulaşıyor yandaki iki test gebelik testi iki gündür yapıyorum dün tek çizgi çıkmıştı bugünde tek çıkmıştı ama 5 saat sonra silik çizgi oldu boşuna umitlenmek istemiyorum sizinde bakmanızı istedim yoksa evde kafayı yicem kimseylede konuşamıyorum sizce varmı dır
Kimisi olduğunu söylüyor ama ben inanmıyorum adetine daha çok var üstelik testte ilk 10 dk önemlidir adetine 1-2 kala beta hcg yaptır kesin sonuçtur rabbim gönlüne göre versin inşallah

Kimisi olduğunu söylüyor ama ben inanmıyorum adetine daha çok var üstelik testte ilk 10 dk önemlidir adetine 1-2 kala beta hcg yaptır kesin sonuçtur rabbim gönlüne göre versin inşallah
Amin canım inşallah zaten bu aydan ümidimi kestim gelicek ay olur insallah

Geri