Ovulasyon dönemi ile gebelik belirtileri arasındaki farklar.HAMİŞLERİMM HADİ YAZIN:D

sheker_shey

Daimi Üye
Üye
Ovulasyon dönemi ile gebelik belirtileri arasındaki farklar.HAMİŞLERİMM HADİ YAZIN:D
ovulasyon belirtileri ovulasyon dönemi adet belirtileri ve hamilelik arasındaki fark
Her kadının gebelik belirtileri çok farklı olabiliyor.Yani mide bulantısı herkeste yaşanmıyor mesela.Kimi çok rahat geçirirken gebeliğini,kimi sıkıntı çekiyor.Ovulasyon döneminde beliritleri yaşayanlarda var yaşamayanlarda ve ikisi bazen karışıtırılabiliyor.Mesela yumurtlama zamanı oluyo bel ağrısı,kasık ağrısı vb.ağrılar çekip sonra hayal kırıklığı yaşanabiliyor.Sonra bu belirtileri tekrar gebe iken yaşadğında,yumurtlama dönemnde bnları yaşadığı için beklemeyebiliyor.Gerçi sürpriz olması daha güzel ama bebek bekleyenler için bazı belirtilerin karıştırılması çook sinir bozucu bişe oluyor.Bizde hamişlerimizden bunların ayırımını öğrenelim bakalm.Hamişlerim bizlere bu konu hakkında yardımcı olunda aydınlanalım bakalım.ALLAH herkese bi bebiş nasip etsin AMİNNNN.Bu arada bişe okudum ne kadar doğru bilmem ama ALLAHIN 99 ismini bol bol okuyun ve isteyin,yani gerçek olmasa da RABBİMN ismii zikretmek var işin ucunda..
hamile-8509.jpg

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
gebe

ben 3 aylhamileyim 3o gnde bir adet gryorum gecen adet kanamam ilk ez 2 gn srd we bu aralar gögüslerim çok agryo dokunamyorum bile sık sıkta idrara gidiyorum mide bulantm oluyo ama hemen geçiyo acaba hamilemiyim çokkkkkkkkkkk istiyorum

Evet hamilesin canim. Belirtilerin hamilelik belirtileri. Gogus agrilari. Sik idrara cikma..hepsi. ))

Benim adetim biteli 13 gun falan oldu ve su 2 -3 gündür sanki adet olucak misim gibi kasık agrim var ara ara Mide bulantısı var göğüslerim acıyo uçları özellikle çok hassas ve vücudum bana çok ağır geliyo çok aşırı yorgunluk hissediyorum bana ne oluyo

Benim adetim biteli 13 gun falan oldu ve su 2 -3 gündür sanki adet olucak misim gibi kasık agrim var ara ara Mide bulantısı var göğüslerim acıyo uçları özellikle çok hassas ve vücudum bana çok ağır geliyo çok aşırı yorgunluk hissediyorum bana ne oluyo

Mevsim geçişleri kaynaklı bir durum..Gebelikle ilgilisi yok..Bu kadar erken gebelik emaresi olmaz sevgiler..

gebe

ben 3 aylhamileyim 3o gnde bir adet gryorum gecen adet kanamam ilk ez 2 gn srd we bu aralar gögüslerim çok agryo dokunamyorum bile sık sıkta idrara gidiyorum mide bulantm oluyo ama hemen geçiyo acaba hamilemiyim çokkkkkkkkkkk istiyorum
Olma ihtimalin yuksek canm kanda gebelik testi yaotir derin

gebe

Olma ihtimalin yuksek canm kanda gebelik testi yaotir derin

Benimde adetten once gogus agrisi vardi adet dedim zaten adetim 5 gun gecikti sonra 3 gun adet gordum cok kisa surdu damla damla adetin 4 ncu gunu test yaptim idrar testi negatif kan testi yaomadim artik adetten oncede göğsüm agriyirdu ve sismis durumda dokunamiyorum ara ara kasiklarimda agri oluyor bu sabahda burun kanamam oldu tatlıdan nefret ederdim simdi bagimlisj oldum resmen hamilemiyim bilmiyorum

Benimde adetten once gogus agrisi vardi adet dedim zaten adetim 5 gun gecikti sonra 3 gun adet gordum cok kisa surdu damla damla adetin 4 ncu gunu test yaptim idrar testi negatif kan testi yaomadim artik adetten oncede göğsüm agriyirdu ve sismis durumda dokunamiyorum ara ara kasiklarimda agri oluyor bu sabahda burun kanamam oldu tatlıdan nefret ederdim simdi bagimlisj oldum resmen hamilemiyim bilmiyorum

Belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. Mensinizde gecikme varsa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Geri