Ovulasyon Testleri İle Gebelik Anlaşılır mı?

evet ovülasyon testleri çok güvenilir. yumurtlamanın olup olmadığını gösteriyor . bayanlar genelde takvim yöntemi falan kullanıyor yada vücut ısısını takip ediyor. bu yöntemler kesin sonuç vermiyor birde çok uğraştırıcı . En iyi ovülasyon testleri
Merhaba ovulasyon testi kesinlikle regli dönemine bir iki gün kala iki çizgi birbirine yakınsa net olarak hamilesiniz diyebilirim dört hamileligimide bu şekilde öğrendim fakat hiç biri nihayete eremedi malesef ama sormak istediğiniz sorunun cevabı evet tir

Ben adetime 1 gün kala yaptım kopkoyu çıktı ama gebelik sonucum negatif… Çok güvenmemek lazım

Tam açıklama yapar mısınız adetiniz geçti mi ? Testi yaptınız mı ? Hangi testi yaptınız hamilelik mi başka bir test mi _?
Adetimin gecikmesinden 4 gun once ovulasyonla gebemiyim diye bakıyım dedim ikiside pozıtıf cktı acaba dedim gebelık testi aldım negatif yani 2 saat snra belırdi cok az bi czgi zor goruncek sekılde sonra acaba yumurtluyomuyum dedim bdaha test yaptım gene pozıtıf bunu 10 gın boyunca tekrarladım hepsi pozıtıf sorum su adeti gecen biri yumurtlama goreblrmı?

Merhaba ovulasyon testi kesinlikle regli dönemine bir iki gün kala iki çizgi birbirine yakınsa net olarak hamilesiniz diyebilirim dört hamileligimide bu şekilde öğrendim fakat hiç biri nihayete eremedi malesef ama sormak istediğiniz sorunun cevabı evet tir
Adetim gecikince gebelık yoktu ovulasyonla baktım pozıtıf gordum adet olmadanda pozıtıf mıydu blmiyorum ama 10 gundur boyle devam ediyor sizce gebelık olablrmı?

Geri