Ovulasyon Testleri İle Gebelik Anlaşılır mı?

Selam benim adetim düzensiz bu ay ovulasyon testı kullandım. Düzensiz olduguniçin 2. Haftanın sonunda alıp yaptım negatıfti. Test alamadım. Esım zorlamasıyla 5 tane olan testlerden tekrar aldım. adetin 22. . Gununden ıtıbaren yaptım Pozitif.. demekki gec ovule oldum diye düşündüm bugun 27. Günüm karın agrısı basdonmesı olunca gebelık testı ve ovulasyon testını bırlıkte yaptım. Lh tetinde bayagı koyu cıktı gebelık testı hafıf sılık cıktı yanı hamıleyımm . Ben ovulasyon testınden süphelendım hamile oldugumu.. ve dorulamıs oldumm...

Valla bir kaç yerde okudum ovülasyon testiyle gebe olduğunu öğrenenleri. Doğruluk payı var fakat ovülasyon testleri de gebelik teyidi için kullanılmaz diye bir ayrıntıda okumuştum. Şayet gebelik şüphesi varsa en mantıklısı kanda gebelik testi yaptırmak.

Günaydınn. İnşallah haftaya kan testi yaparak kesinleştirecegim... ben bu ay ilk defa ovulasyon testi aldım.. bencede ovulasyon testi gebelik durumumnda adete yakın pozıtıflesse bile gebelik testı yapmak hatta adet gecıkmwsını bekmek daha güzel olurr... şimdi ben kimyasalmı acaba diye tam sevinemıyorumm da.

Arkadaşlar selam,bende 8+1 günlük gebeyim,kuzenimin ısrarı üzerine yumurtlama testini yaptım ve sonuç bir kopkoyu çizgi,2.çizgi silik çıktı.bende gebeliği pozitif yönde onayladığını düşünüyorum

Ben laboguik ovulasyon testi aldım ( gittigidiyordan) adet bittikten sonra testi sabahar aynı saate düzenli olarak yaptım ikinci çizgi iyice koyu olduğunda ovulasyon bir gün içinde gerceklesti. Bir gün sonra mukussu akıntı olması lazım mış oldu. Sonra 4 gün geçtikten sonra tekrar tesst yaptigimda yine iki koyu çizgi çıktı. Bir sonraki gün yine aynı satte test yaptım yine iki koyu çizgi çıktı yumurta en fazla 3 gün yaşıyor diye okumuştum o yüzden ovulasyon dan 1 hafta sonra hamile olabilme ihtimalim olduğu fikrine kapıldım ve doğru da tahmin etmişim.

Ben laboguik ovulasyon testi aldım ( gittigidiyordan) adet bittikten sonra testi sabahar aynı saate düzenli olarak yaptım ikinci çizgi iyice koyu olduğunda ovulasyon bir gün içinde gerceklesti. Bir gün sonra mukussu akıntı olması lazım mış oldu. Sonra 4 gün geçtikten sonra tekrar tesst yaptigimda yine iki koyu çizgi çıktı. Bir sonraki gün yine aynı satte test yaptım yine iki koyu çizgi çıktı yumurta en fazla 3 gün yaşıyor diye okumuştum o yüzden ovulasyon dan 1 hafta sonra hamile olabilme ihtimalim olduğu fikrine kapıldım ve doğru da tahmin etmişim.

Merhaba , sonuç nedir hamilemisiniz ?

Arkadaşlar benim de adetime 5 gün var. buguün ovulasyo. testini yaptım t cden cok dha koyu c yanında silik kaldı resmen. belırtılerım de var kasık ağrım mıde bulantım uykusuzlık halsızlık. aranızda aynı testı uygulayıp hamıle oldugunu ogrenen varmı acaba

Merhaba hanımlar. Ben 7 aydır evliyim ve çocuk çok istiyoruz . Benim regl m çok düzensiz 40 gün de bir ya da 24 gün de bir oluyor çok değişken yani. Son regl m 20 şubatta oldu ve simdi 4 gün var tabi bu değişiyor bilemiyorum da
Neyse konuya geleyim:) takvime göre yumurtlama günlerinde birlikteliğimiz oldu . Ama 16. Günden sonra bende bel ağrısı kasımlarımda ağrı idrarimi tutamiyormusum hissi ve yumurta aki seklinde akintim var bugün 27 gun hala ayni sekilde. Ve ben 5 gun once ovulasyon testi yaptım belirtilerden dolayı ikisi de aşırı koyudu. Bugün yine yaptım aynı şekilde koyu. Ve adetime 4 gün var ? Acaba geç mi ovulasyon oldum yoksa hamilelik olabilir mi ?

Merhaba hanımlar. Ben 7 aydır evliyim ve çocuk çok istiyoruz . Benim regl m çok düzensiz 40 gün de bir ya da 24 gün de bir oluyor çok değişken yani. Son regl m 20 şubatta oldu ve simdi 4 gün var tabi bu değişiyor bilemiyorum da
Neyse konuya geleyim:) takvime göre yumurtlama günlerinde birlikteliğimiz oldu . Ama 16. Günden sonra bende bel ağrısı kasımlarımda ağrı idrarimi tutamiyormusum hissi ve yumurta aki seklinde akintim var bugün 27 gun hala ayni sekilde. Ve ben 5 gun once ovulasyon testi yaptım belirtilerden dolayı ikisi de aşırı koyudu. Bugün yine yaptım aynı şekilde koyu. Ve adetime 4 gün var ? Acaba geç mi ovulasyon oldum yoksa hamilelik olabilir mi ?

Merhaba, Düzenli adet gören bayanlar da bile ovülasyon gününü kesin saptamak güçtür. Kaldı ki sizin adet döneminiz düzensiz . Muhtemelen geç yumurtlamışsınız septomlarınız buna işaret. Adetinizde gecikme olursa yinede test yapın.

Geri