Ovulasyon zamanı akıntı olur mu

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Ovulasyon zamanı akıntı olur mu
Yumurtlama zamanı akıntı olur mu ? Yoğun akıntı yaşayanlar Sadmin ablacım sana birsey sorucaktım benim yumurtlama günüm Çarşamba günüydü Çarşamba günü daha önce ki yumurtlama günlerimden daha yoğun şeffaf yumurta akı çok geldi daha önce hiç bu kadar gelmezdi yumurtlama günümden uç gün sonra yani bu gece yine baya yoğun bir şekilde geldi peceteye bende korktum bu neden böyle olmustur hani daha önce ki gebelik korkumu biliyorsun psikolojimi de biliyorsun acaba bu yoğun stresten dolayı mı bu kadar çok gelmiştir

yumurtlama dönemi akıntı yaşayanlar.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Öncelikle bu konumuzu bi incele yine sorun olur ise gel yaz cevaplandıralım.

Bu arada her regl dönemi nasıl farklı kanama şiddetleri ile ve ağrı seviyesinin yükselmesi ve düşmesi gibi seyrediyor ise, yumurtlama döneminde de bazen daha fazla akıntı yaşayabilirsiniz. Bu hiç bir şeyin işareti değildir bilginiz olsun.

Ablam inceledim bana ne kadar safsın diyeceksin Emin’im ama benim sorum hiç nu kadar yoğun yumurta akı şeffaf gelmiyordu hani ben çok yoğun stres yaşadım ua bu 7 ayda uç gün önce ki yumurtlama dönemimden uç gün sonra da yumurta akı şeffaf bir şekilde gelir mi yine yoğun bir şekilde yanı benim. Bu stresi yaşamam etkliyor mudur bu durumu çünkü bu stresi yasamadan önce yani 7 ay önce azıcık bi yumurta akı kıvamında gelir bi günde biterdi ben o yüzdem merak ettim ablacım nolur kızma hakkını helal et çünkü artık maddi acından da manevi açıdan da tükendim abla öyle bir boyut ki canıma zarar vermeyi bile düşündürdü bana bu sitede engellenmekten de korkuyorum çok saçma sapan sorular sorduğum icin suan tek dayanağım senin vereceğin cevap ablacım

Ya aslında ağzındaki baklayı çıkartmıyorsun ama hala kendi kendine hamilemiyim diye soruyorsun. Hamile değilsin öncelikle bunun altını çizip bu hususta tek cümle duymak istemediğimi ifade etmek isterim. Gelelim soruna, evet stres durumu hemen hemen her şeyin başı onu söyleyeyim. Ne olmuş artı yumurtlama zamanında fazal akıntı yaşadıysan, bunu neden hamileliğe bağlamaya çalışıyorsun. Bitmedin ayaktasın hiç bir sıkıntın yok lütfen bunu anlamaya çalış. Altı üstü akıntı bu. Bu kadar büyütmenin anlamı yok değil mi ?

Mesela ablacım en son 10 gün önce yine doktora gittim artık yaşadığım şehirdeki doktorlar yine mi sen diyor gittiğimde
Ya aslında ağzındaki baklayı çıkartmıyorsun ama hala kendi kendine hamilemiyim diye soruyorsun. Hamile değilsin öncelikle bunun altını çizip bu hususta tek cümle duymak istemediğimi ifade etmek isterim. Gelelim soruna, evet stres durumu hemen hemen her şeyin başı onu söyleyeyim. Ne olmuş artı yumurtlama zamanında fazal akıntı yaşadıysan, bunu neden hamileliğe bağlamaya çalışıyorsun. Bitmedin ayaktasın hiç bir sıkıntın yok lütfen bunu anlamaya çalış. Altı üstü akıntı bu. Bu kadar büyütmenin anlamı yok değil mi ?
evet ablam çok haklısın en son yine bi doktora gititm vajinal baktı bana yumurtlaman olmuş soldan yumurtlamışsın dedi rahimin ymurtalıkların çok iyi durumda dedi İnan son sorum ablacım kesinlikle tekrarı olmicak doktor artık kızıyor beni her gördüğünde o yüzden o doktora soramadım hani hamilelerde adet oluyor ya aslında o Yalancı adet oluyor ya yani bende gebelik olmuş olsaydı yumurtlamam olmazdı dimi yumurtlamanın sebebi gebe olmamam ve 14 gün sonra adet olucagım anlamına geliyor zaten

E bizde aynını diyoruz yine mi sen @Selin’de hamile değilsin işte doktora da gitmişsin lütfen kafandan element üretip, acaba bu hamile olduğumu gösterir mi şeklinde düşüncelere sakın ola sakın kapılma sevgiler

Abla bana kızma nolur benim gibi sürekli aynı soruları tekrarlayan hatta farklı konulardan da aynı soruyu soranlar oluyor bana kızdığın kadar onlara kızmıyorsun ablacım hani yanlış bi cümlem mi oldu ters birsey mi söyledim bana neden bu kadar kızıyorsun ablam anlamadım

Yahu yok kızmıyorum hamile değilsin diyorum :D:D
Hani demiştin ya ablam 8 beta hcg yaptırmışsın 4 kere vajinal 6 kere karından ultrason yaptırıp 6 farklı doktora gitmişmişsin hepsi negatif çıkmış daha ne soruyorsun bidaha sorarsan seni banlarım demiştin o zaman da çok kızmıştın ondan korktum bana niye bu kadar çok kızıyor diye doktora birsey sorulmuyor ki ablacım baktım da burası rahim diyor burası sag Yumurtalık burası sol Yumurtalık diyor bi dövmedigi kalmıştı bende gizli gebelik varmış diyorum kanda çıkmazmış 6 Aydan önce yada Doğuma kadar ne alttan ultrason da ne karından gözükmezmiş dedim sen şizofrenisin buraya gelene kadar psikiyatriste git dedi azarladı beni

Geri