Oyun odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Oyun odaları kimi zaman çocuk odası dekroasyonları ile birleştirilir kimi zamansa yatılan odadan farklı bir alan olarak ayrı bir oda dekoru şeklinde uygulanabilir. Evinizdeki yerin genişliği ya da dekorasyonunuzun çeşitliğine göre tercih edeceğiniz oyun odası görünümleri evinizde bambaşka bir dünya yaratıcı dekor görünümleri ile çeşitlilik sunmaktadır. Ebeveyn olarak çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirmek için kaliteli bir oda dekoru yakalama düşüncesi içinde iseniz size sunacağım örnek resim galerisinden fikir edinmeye bakabilirsiniz.

04-jpg.72406 Oyun odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler Melekler Mekanı Forum


Üstteki gibi geniş bir alanı oyun odası olarak değerlendirecekseniz çocuk yaşı göz önüne alarak bambaşka dekor ürünleri ile dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Oyun odası için tercihiniz duvar kağıdındaki gibi çocukların ilgisini çekecek bir ağaç figürü olabilir. ya da pepe, Tom ve Jerry, Caillou gibi çizgi film karakterlerinin yer adlığı bir tablo ya da duvar sticker önerisi harika bir alan yakalamanızı sağlayacaktır. Çocuğunuz için bu görünümleri duvar bölücü panel tarzı bir dekor tamamlayıcı üzerinde de uygulayarak daha hareketli ve arada odaya hareket katabilen bir tercih olarak seçebilirsiniz.

97-jpg.72407 Oyun odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler Melekler Mekanı Forum


Çocuğunuz ilköğretim kademesinde ise üstteki gibi bir görünüm elde edebilirsiniz. Yatma alanı ile çalışma bölümünü ayıran odada çalışma saatlerini değerlendirebileceği bir masa ve yaratıcılığı geliştirebilecek kitap, kukla tarzı seçenekleri raflara mont etmek akıllıca bir dekor uygulaması olabilecektir.

agac-ev-genc-kiz-odasi-jpg.72408 Oyun odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler Melekler Mekanı Forum


Üstteki ağaç ev ya da alt kısımda yaratıcı bir masal dünyasından fırlama görünüme destek veren çocuk odası uygulama alanı da çocuğunuzun zevkli zaman geçirebileceği alanlar olarak oda görünümlerini çeşitlendirebilecektir. Hem görsel olarak sevebileceğiniz hem de alanı daraltmayan bir görünüm olarak gerçekleştireceğiniz seçimler ile oyun odalarınızda kaliteye yer açmaya hazır mısınız? Son moda çocuk odaları için dekorasyon değişimine hazır mısınız?

en-guzel-cocuk-odasi-dekorasyon-modelleri-jpg.72409 Oyun odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler Melekler Mekanı Forum
super-ranzali-cocuk-odasi-modeli-jpg.72410 Oyun odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler Melekler Mekanı Forum
 

Üst