Özcan Deniz Bi' Düşün İle Geliyor !

T

TİTAN

Forum Okuru
Özcan Deniz Bi' Düşün İle Geliyor !
özcan deniz
özcan deniz bi düşün

En son yeni film projeleriyle hayranlarını sevindiren Özcan Deniz, yeni albümü Bi' Düşün ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor melekler. 3 Temmuzda piyasaya çıkacak olan Özcan Deniz Bi' Düşün albümü tanıtım bilgileri ise şöyle..:)

ozcan_deniz_2-146.jpg

Şarkı Listesi:
Yapmak Lazım
Aklında Olsun
Kimseler Kalmadı
Bi’ Düşün
Hala Seviyorum
Seyyah
Merakımdan
Deli Kız
Tatlım
Alma Ahımı
Nazbarı
Bi’ Düşün (Remix)
Yapmak Lazım (Remix)

Basın Bülteni:

ÖZCAN DENİZ “Bİ DÜŞÜN”

ÇOK BEKLEDİNİZ, ÇOK ÖZLEDİNİZ… ÖZCAN DENİZ BU HASRETİ BİTİRMEYE GELİYOR

Poll Production & Polat Yağcı, yılın en önemli albümüne imza atıyor ve uzun bir aradan sonra Özcan Deniz “Bi Düşün” isimli albümüyle bu yaza damgasını vurmak için geliyor.

“Yapmak Lazım”, “Aklında Olsun”, “Kimseler Kalmadı”, “Bi’ Düşün”, “Hala Seviyorum”, “Seyyah”, “Merakımdan”, “Deli Kız”, “Tatlım”, “Alma Ahımı”, “Nazbarı” albümde yer alan şarkılar. Albümde ayrıca “Bi’ Düşün” ve “Yapmak Lazım” isimli şarkıların remix çalışmaları da yer alıyor.

Albüme adını veren Bi’ Düşün, Kimseler Kalmadı ve Merakımdan isimli şarkıların söz ve bestesi Özcan Deniz’e ait.

Bi’ Düşün albümünde Özcan Deniz’in yanı sıra müzik dünyasının en önemli isimleri de şarkılarıyla sanatçıya destek oldular. Albümde, Sinan Akçıl “Aklımda Olsun” ve “Tatlım”, Ayla Çelik “Yapmak Lazım”, Soner Sarıkabadayı “Hala Seviyorum” , Ahmet Enes Karaçam “Deli Kız”, Cumher Erdem Ergün “Alma Ahımı” eserleriyle albümde yer aldılar.

Aylardır sabahlara kadar süren çalışmalar, eser seçimleri, stüdyoda geçen onlarca saat, alt yapılar, okumalar hepsi onca zaman beklemenize değdi. Özcan Deniz “Bi’ Düşün” ile bu hasrete son veriyor.

Geri