Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın bebeğinin ilk görüntüleri

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
özcan denizin bebeği, özcan denizin oğlu, özcan deniz kiminle evli, özcan denizin oğlunun fotoğrafları ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

Ünlü sanatçılarımızdan ve müzmin bekarlarınızdan biri olan Özcan Deniz geçtiğimiz Mart ayı için de bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Feyza Aktan ile nikah masasına oturmuştu.

Feyza Aktan nikah masasına oturduğun da tam 7,5 aylık hamileydi. Kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile hayatını birleştiren Özcan Deniz geçtiğimiz günler de babalık duygusunu da tadarak nurtopu gibi bir erkek evlada sahip oldu.

ozcan-deniz-jpg.83625 Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın bebeğinin ilk görüntüleri Melekler Mekanı Forum


Oğullarına "Kuzey"ismini veren çift şu sıralar evlat sahibi olmanın mutluluğunu ve sorumluluğunu yaşıyorlar. Minik Kuzey 30 Nisan da dünyaya gözlerini açarak Özcan Deniz ve Feyza Aktan çiftinin minik yavrusu oldu.

Özcan Deniz'in bebeği Kuzey ile ilgili ilk paylaştığı resim ise şu oldu;

ozcan-denizin-oglu-jpg.83626 Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın bebeğinin ilk görüntüleri Melekler Mekanı Forum


Ogün bugündür minik Kuzey ile ilgili hiçbir şekil de görüntü vermeyen ünlü çift, şu sıralar tatil yaptıkları Göcek de yürüyüş yaptıkları sırada objektiflere yakalandılar. Oğulları Kuzey ile yürüyüşe çıkan çift, dondurma aldıkları sırada bir an durdular ve o anda ise minik Kuzey'in görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Bu olaydan sonra daha net bir şekil de ilk kez oğulları Kuzey ile ilgili işte bu muhteşem fotoğrafı paylaştılar.

Maşallah darısı tüm bebek sahibi olmak isteyenlerin başına... Gerçekten de çok güzel bir bebek:) Sizce kime benziyor annesi Feyza Aktan'a mı yoksa babası Özcan Deniz'e mi? Yorumlarınızı bekliyoruz;)

ozcan-denizin-bebeginin-goruntusu-jpg.83627 Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın bebeğinin ilk görüntüleri Melekler Mekanı Forum
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Maşallah Allah Analı-Babalı Büyütsün Vatanına Milletine yararlı bi evlat olsun çok şeker görünüyor :)
 

Benzer Konular


Üst