Özel bölgemin üstüne boşalma ile hamile kalır mıyım hamilelik olurmu ?

Ecrinakkayaa

Yeni Üye
Üye
Özel bölgemin üstüne boşalma ile hamile kalır mıyım hamilelik olurmu ?
Merhabalar erkek arkadasimla cinsel iliskiye girdim ozel bolgemin ustune bosaldi banyoya gidip yikadim spermin iceri girme vr hamile kalma olasigim varmidir

Selamlar Ecrin Kaya,

Buna benzer açtığmız ve değerli kullanıcılarımızın katılımları ve sorularıyla birlikte cevaplandırdığımız bir konumuz var. Soruların var ise lütfen bu konu üzerinden devam eder misin ?

Merhabalar erkek arkadasimla cinsel iliskiye girdim ozel bolgemin ustune bosaldi banyoya gidip yikadim spermin iceri girme vr hamile kalma olasigim varmidir
hamile kalma ihtimali var içeri sızıntı olduysa. Yani şöyle ki yıllarca evli karı koca dener dener gebelik oluşmaz üstelik yumurtlama günlerini dikkate aldıkları halde gebelik oluşmaz bir kez yaşanan korunmalı ilişkide sizinki gibi gebelik oluşabilir bu da böyle bir şey işte

Merhaba ben sevgilimle korunmadan sevmiştim ama vajina ya dokunmadı fakat boşalırken vajinanın üstüne boşaldı acaba hamile kalır mıyım

spermler yapı gereği oldukça kaygan bir yapıya sahiptir. Gebelik oluşması için illaki bir tam birleşme yani cinsel ilişkiye bazı durumlar da gerek kalmayabilir. Her ilişkide de illaki kesin gebelik olacak diye bir kaidede yoktur. Erkek ve kadının herhangi bir sağlık sorunu yoksa ve yumurtanın döllenmesi için doğru bir zaman aralığı için de bulunuyorsanız gebelik oluşması için ihtimaller yüksektir. Erkekten gelen zevk suyunun içinde de bir kadını hamile bırakabilecek kadar yeterli sperm sayısı bulunmaktadır. Hatta bu zevk suyunun için de bulunan spermler oldukça hızlı ve sağlıklı bir yapıya sahiptirler. Kısacası bir gebelik oluşması için bu zevk suyunun için de bulunan spermler bile hamilelik riski taşıyabilir yeter ki vajina içine süzülebilsinler. Eğer sizin yaşadığınız ilişkide vajinaya spermler bulaşmışsa gebelik için tam bir ilişkiye gerek olmadığını söylemek isterim. Gebelik riski taşıyabilen bu tür durumları asla göz ardı etmemenizi tavsiye ederim;)

ya bu gencecik kızlar neden böyle riskler alıyorsunuz Allah için söyleyin yahu.
Tamam herkesin özel hayatıdır, elbette, anlıyorum. Ama bu çok sınırda bir özel hayat ve bırakın göze alabilenler bu noktaya kadar gitsin,
mazallah ya bir şey olsa, o sabinin günahını kim öder, yazıktır, yapmayın...

ya bu gencecik kızlar neden böyle riskler alıyorsunuz Allah için söyleyin yahu.
Tamam herkesin özel hayatıdır, elbette, anlıyorum. Ama bu çok sınırda bir özel hayat ve bırakın göze alabilenler bu noktaya kadar gitsin,
mazallah ya bir şey olsa, o sabinin günahını kim öder, yazıktır, yapmayın...
Zaten olan o bebelere oluyor

Geri