özel okulmu devlet okulumu karar veremedim

melekannesi

Aktif Üye
Üye
özel okulmu devlet okulumu karar veremedim
kızım seneye okula başlayacak ve beni şimdiden yoğun bir telaş sardı. Her anne baba gibi bende çocuğum için en iyisini ve doğrusunu düşünmeye çalışıp ona göre karar vermeye çalışıyorum yakın çevremiz de nitelikli bir okul yok açıkcası temel eğitimin önemli olduğunu biliyorum ve ilkokulda ilk önce iyi bir öğretmen bulmanın da önemli olduğunu biliyorum aslında okul iyi olmasada bir kaç öğretmen tavsiyesinde bulundu arkadaşlar benim karar veremediğim olay acaba devlet okulumu yoksa özel okulmu daha iyi

özel okularda aldı başını gidiyor bir dünya para nerdeyse hergün bir yeni özel okul açılıyor ama onlarda eğitim olarak ne kadar güven verici oda ayrı bir tartışılacak konu... bilinen özel okulların fiyatlarına baktığımda çok uçuk rakamlar

kızım 3 yaşından beri özel bir kreşe gidiyor ve bu sene kreş hayatımız bitip artık okullu olacak ne kadar da olsa orda özel bir eğitim ve ilgiye alıştı bunu devlet okulunda bulamadığında bocalamasından da korkuyorum içinizde devlet okulu ve koleje çocuğunu gönderen varda yorumlarını alabilirmiyim artıları eksileri nelerdir bu konuda bilgi verirseniz ona göre karar verecem artık

Geri