ÖzGüL'ün Oğluna İsim Bulalım mı?

Beni dinlersen bebeğine isim verirken onun o ismi bir ömür boyu sosyal kimlik olarak da kullanacağını düşünerekten ver cnm. Mesela bazı isimler evt tamam küçükken çok güzel oluyor ve çocuklara da çok yakışıyor ama büyüdükleri zaman biraz tuhaf durabiliyor. İsim verirken bunu asla göz ardı etme;) Ben önceleri modern ve çok duyulmamış isimleri daha çok severdim. Çocuklarımın hepsi iki isimlidir benim hahaha dur hatta fikir olsun diye sırayla sayayım..

1 Numara: Batuhan Utku
2 Numara: Doğukan Asil
3 ve 4 Numara: Ömer murat.......Elif Gül
Sonradan anlıcan daha sade ve özellikle Kuran da geçen isimleri tercih ettim eğer şimdiki aklım olsa ilk iki numaraya da bu tür isimler verirdim ama yinede kulaklarına Muhammed isimlerini okuttum onların da... İsmi ne olursa olsun öncelikle sağlıklı, vatanına milletine ailesine ve çevresine hayırlı bir evlat olması dileği ile;)

Mawiş deyince aklıma geldi Çağatay'ın bir adı Alihan, Arda Çağan'ınki de Abdullah'tır. Abdullah'ı kulağına okuttum ama kimlikte yok :D:D Biliyorsun Abdullah Allah'ın kulu demek :D:D

ben eski türk isimlerini seviyorum kız değilde erkek olsaydı 1 yaşıan kadxar isism bualamzdım ben hahaha çok karasızım erkek asim konusunda benim beğendiklerim
tuğra
buğra
alperen
metehan
bide alpaslan
ama erkek olsaydı çok büyük ihtimalle alperen olurdu

Geri