Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası
özürlü maaşı sorgulama özürlü maaşı maaş sorgulama 2022 maaş sakatlık
Merhaba melekler,

Özürlülerin maaş alıp almadığı veya maaşa bağlanıp bağlanmadıklarını aşağıdaki sayfadan kontrol edebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten TC kimlik numarasını girerek sorgu yapabilirsiniz.

BURADAN

Not: Özürlü maaşı 3 ayda bir veriliyor olup yaklaşık 600-650 tl kadardır ( üç aylık toplamı bu ) 2011 yılı için bu rakkam arkadaşlarım.

Son düzenleme:
Arkadaşlarım özürlü maaşı ve sakat maaşı uygulaması aynı kategoride yer almaktadır. Bilginiz olsun istedik.

Sakatlık Maaşı sorgulama

Çok teşekkür ediyorum bu sorgulama sayesinde internetten özürlü maaşı sorgulamayı aramak zorunda kalmadık.

Akrabamda bu sorgulamadan para alıyormuş öğrendik çok sevindik... Tşk ediyorum.

ÖZÜRLÜ MAAŞI SORGULAMA

yA aslında rakkam baya küçük keşke biraz daha bu özürlülerin aldığı maaşta iyileştirme yapılsa biraz daha fazla alsalar. Bence çok düşük alıyorlar birde üstelik 3 ayda bir alıyorlar yazık çok yazık :S

Vallahi arkadaşlarım teşekkür ediyorum ya özürlüyüm :S Konu için teşekkür ediyorum. İstediğim bilgiye ulaşabildim.

Benim kardeşimde özürlü sadminim ayın belirli günü maaşı yatıyor ama her ay yani o aylık alıyor peki onun yatıp yapmadığını görebilmesi için böyle bir link varmıdır?
Sürekli tam gününde yatmadığı için maaşı alabilmesi için annemin yanında onunda gitmesi gerekiyor ve zihinsel olduğu için onun dışarı çıkarılması cok zahmetli oluyor hani öyle bir imkan varsa( ben baya araştırdım fakat bulamadım) en azından yattıgını öğrenip gitse daha iyi olur kimse zorluk çekmez.

Merhabalar değerli misafirimiz,

Yukarıda kırmızı harfle yazan BURADAN yazısına tıklayarak tc kimlik numaranızı girin.

Sevgiler.

Geri