Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

özürlü maaşı

özürlü maaşım istege bağlı bağkurdan dolayı kesilmişti evraklarımı hazırlayıp özürlüler merkezine yolladı cevap olarak evrak valiliğe mensup olarak yollanmış acaba maaşım bağlandımı

slm sayfa acılıyo ama rapor reddedildi diyo yani maas alamıcakmıyız

Merhabalar sayfa ile hemen ilgileniyoruz belki güncelliğini yitirmiş olabilir.

özürlü mahasını olup olmadını nasıl ohrene bılırım

selam arkadaslar ben 1%92 özürüm var 3 aylıha basvuru yaptım 5 ay falan oldu bu durumda ben nasıl burdan orene bılırım tc no ıle gırdım ısmım falan yazıyor bide böle bisey yazıyor Online Ödeme Tarihi------ TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME. Online Ödeme Tutarı 604 .8 tl yazıyor yanı olmusmu demek ıstıyor parayıda almadım yanı gelmedı buyuzden sordum cevaplarsanız sevınırım ?

selam arkadaslar ben 1%92 özürüm var 3 aylıha basvuru yaptım 5 ay falan oldu bu durumda ben nasıl burdan orene bılırım tc no ıle gırdım ısmım falan yazıyor bide böle bisey yazıyor Online Ödeme Tarihi------ TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME. Online Ödeme Tutarı 604 .8 tl yazıyor yanı olmusmu demek ıstıyor parayıda almadım yanı gelmedı buyuzden sordum cevaplarsanız sevınırım ?

Merhabalar Değerli Misafirimiz,

Sorgu sayfasından girdiğinizde isminiz yazıyorsa kesinlikle hak etmişsiniz demektir. Yani parayı alabileceksiniz. Durumunuz ile ilgili İlinize bağlı bulunan Sgk müdürlüğüne başvurun, hatta buraya başvurmadan önce Postane müdürlüğüne giderek adınıza para gelip gelmediğini öğrenin.

Hayırlı olsun. Dediğimiz üzere KESİNLİKLE hak etmişsiniz. Paranızı alacaksınız.

sefa tanrikulu

sağolasın SADMİN ya ben 18 yasındayım 1%92 ahır özürüm var 604.8 tl az deyılmı 1%92 ozuru olan bırkısıye

toplu para bukadarmı verıyolar annamadıhım budur benım - benım arkadasım var 1%60 engelı var oo toplu para 2.500 kadar para aldı benım kısı nıye bukadar az ben oyuzden sordum sıze parayıda daha almadım yani ?

sağolasın SADMİN ya ben 18 yasındayım 1%92 ahır özürüm var 604.8 tl az deyılmı 1%92 ozuru olan bırkısıye

toplu para bukadarmı verıyolar annamadıhım budur benım - benım arkadasım var 1%60 engelı var oo toplu para 2.500 kadar para aldı benım kısı nıye bukadar az ben oyuzden sordum sıze parayıda daha almadım yani ?

Öncelikle Merhabalar Sefa Bey,

Her ne kadar sizin araştırdığınız sayfada 600 küsürlük bir rakkam yazıyor ise de, içerideki birikmiş aylıklarınızı ( başvurduğunuz tarihten bu güne kadar ) toplu olarak alacaksınız. Ama malesef devletimizin politikası bu. Verirken az alırken çok alıyorlar. Bunun için yapabilecek birşeyimiz malesef yok.

Sevgiler.

özürlü aylığı

oğlumun özürlü aylığını sorguluyorum 22/12/2010 dan bu yana evrak işlemde yazısı yazıyor sicil açılmış daha nekadar sürer bu işlem

2 böbregi %20 çalışıyormuş, diyaliz makinesine baglanması için %10 un altına düşmesi gerekiyormuş doktor söyledi. bu kişi % kaç rapor alır. sizce dostlarım.

Geri