M

mehmet deş

Forum Okuru
rapor

2002 yüzde 42 gözden raporum var şimdi iş yerinde çalışmakdayım vergi indirimi başvurdum yeni rapor istediler raporu yüzde 32 ye düştü bnm gözümde görmüyor hatta birindede görmemezlik başladı bn bu vergi indirimini nasıl alabilirim

Z

zxlara

Forum Okuru
ben belgelerimi verdim ankara yollandı diyorlar hep ama burdan kimliğimi yazıyom bişey çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
admin teşekürler sizin sayenizde çok yerlere bakmadım sağolun :)

L

leyloo

Forum Okuru
arkadaşlar sakatlık maaşı için başvurduk kağıtlarımız ankaraya gönderilmişş ama henüz bir cevap gelmedii ne kadar sürerr acaba yada nasıl öğrenebilirizz

A

abdülkadir

Forum Okuru
4 ay önce başvru yapmıştım ne zaman emekli olabilirim özürlülük oranı yüzde 61

N

nuriye demir

Forum Okuru
benim oğlum 6 yaşında yüzde yetmiş ağır özürlü bizde 2022den yararlanabilirmiyiz

U

uşaklı.ibo.

Forum Okuru
Emekli maaşım bağlandımı.

benim ismim İBRAHİM ÇÜKÜREN TC.NUMARAM....15048037536. EMEKLİSİCİL NUMARAM....644920620.DIR ÖZÜRLÜ MAAŞIM BAĞLANDIMI LÜTFEN BANA BİLGİ VERİNİZ.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
nasıl ögrene bilirim özürlülük maşım acaba baglandımı

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
özürlülük maşı acaba baglandımı-benim adım hamdi molla t c ........

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Kayıtsız Üye' Alıntı:
özürlülük maşı acaba baglandımı-benim adım hamdi molla t c ........

Sayın misafirimiz, TC numaranızı güvenlik açısından sildik ancak sizin için sorgulama yaptık ama maalesef kaydınıza rastlanmadı..

O

orhan

Forum Okuru
Adı : ORHAN Soyadı : KARATAŞLI
T.C.Kimlik No : ** Emekli Sicili : 946711058
Vasi Adı : HAMZA Vasi Soyadı : KARATAŞLI
Emekli Nevi : 18 YAŞ ALTI Durumu : GEÇİCİ DURDURMA
Aylık Durdurulma Tarihi : 01.06.2012 Aylık Durdurulma Nedeni : TANIMSIZ
Değişiklik Tarihi : Durumu :
Yazışma Tarihi : Yazışma Durumu :
Belge Açıklama Tarihi : Durumu :
Rapor Tarihi : Rapor Açıklama :
İşlem Tarihi : İşlem Açıklama :
Ödeme Tarihi : 20/1./29.0 Ödeme Durumu : KESİNLEŞTİ
Online Ödeme Tarihi : Online Ödeme Tutarı : 4722.17
Online Ödeme Açıklama : İLK AYLIK BAĞLAMA Son Maaşı(1 Aylık) : Aylık almamaktadır.

dilekçe verdik %28 verdiler bidaha dilekçe verdik %28 verdiler bidaha dilekçe verdik %28 verdiler ne yapmam yerekiyoo acil yok gösterirmisnz

E

erkann

Forum Okuru
slm ben altı ay önce öürllü maası icin basvuruda bulundum %44 özürlü saglık raporu aldım ankaraya gıttı rapoırum ama hala cevap gelmedi 170 i aradım ama aile sosyal politikalar bakanına gectıgını soylediler sistemde sorguluyorum kisiye ait kayıt bulunamadı yazıyor bilgilerınız icin simdiden tsekkurler cevap bekliyorum

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
lbencede aldıkları maaş çok az ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar

M

mehmet nesim kelekçioğlu

Forum Okuru
semuen' Alıntı:
ÖZÜRLÜ MAAŞI SORGULAMA

yA aslında rakkam baya küçük keşke biraz daha bu özürlülerin aldığı maaşta iyileştirme yapılsa biraz daha fazla alsalar. Bence çok düşük alıyorlar birde üstelik 3 ayda bir alıyorlar yazık çok yazık :S

M

mustafa çelik

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
özürlü maaşı sorgulama özürlü maaşı maaş sorgulama 2022 maaş sakatlık
Merhaba melekler,

Özürlülerin maaş alıp almadığı veya maaşa bağlanıp bağlanmadıklarını aşağıdaki sayfadan kontrol edebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten TC kimlik numarasını girerek sorgu yapabilirsiniz.

BURADAN

Not: Özürlü maaşı 3 ayda bir veriliyor olup yaklaşık 600-650 tl kadardır ( üç aylık toplamı bu ) 2011 yılı için bu rakkam arkadaşlarım.

F

fatih erdogan

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
özürlü maaşı sorgulama özürlü maaşı maaş sorgulama 2022 maaş sakatlık
Merhaba melekler,

Özürlülerin maaş alıp almadığı veya maaşa bağlanıp bağlanmadıklarını aşağıdaki sayfadan kontrol edebilirsiniz.

Aşağıdaki linkten TC kimlik numarasını girerek sorgu yapabilirsiniz.

BURADAN

Not: Özürlü maaşı 3 ayda bir veriliyor olup yaklaşık 600-650 tl kadardır ( üç aylık toplamı bu ) 2011 yılı için bu rakkam arkadaşlarım.

2

24hourloanservice2011

Forum Okuru
Özürlü maaşım bu yıl inşallah düzgün şekilde yatar hep sıkıntı yaşıyorum. Teşekkürler paylaşım için ellerinize sağlık