Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

Merhabalar,

Özürlü alma maaşları malesef üç ayda bir yapılmaktadır. Yani aylık bazda bir ödeme söz konusu değildir. Ancak 3 aydan 3 aya maaş alabileceksiniz.

Saygılar.

adsız

özürlü maaşı almaktayken velimiz 1 hafta ssk lı görünmüş maaş şubat ayıunda kesildi .ssk çıkışı şubat sonunda verildi ama halen maaş alamıyoruz ne yapmamız lazım

özürlü maaşı

benim 2 kardeşim vr 100 yüz raporları var bakım maaşı alıyorum 3 aya yakın zaman 3 aylık maaşına baş vurdum ne zaman sonuçlnır acaba teşekkür murat k.

özürlü maaşı sorgulama sayfası güncellemesi yapılmıştır şimdi nasıl özürlü maaşı sorgulaya biliriz lütfen yardım edin

benim oglum vekızım görme engelli oglum yüzde seksenbeş sürekli ve agır özürlü raporu var .fakat engelli maaşı almak için hastaneye rapopr için baş vurdugumuzda birinci kez yüzde 51. ve iki yıllık rapor verdiler .ikinci kez başvuru yapıp yeniden rapor aldık ve bu seferde yüzde 50 verdiler .acaba biz ilk raporu göndersek kabul ederlermi bu arada oglum 14 yaşinda ilk raporunu 10 yaşında almıştık birsorun çıkarmı şimdiden teşekkür ediyorum

Sayın sadmin

ben kızım için üç aylık maaş a başvurdum önce red oldu tekrar gönderdim şimdi arşive kaldırıldı yazıyor 7 aydır bir maaşı bağlatamadım benim kızım yürüyemiyor kendi imkanlarımla özel rehabilitasyona götürdüm ama şuan götüremiyorum maaş alınca götürecektim ama bağlan madı neden olduğunu bilmiyorum bi anne olarak yalvarıyorum banayardımcı olun lütfen

oğlumun maaşı 18 yaş dolumu nedeniyle kesildi ve tekrardan evrak gönderdik 7ay sonunda online ödeme adında bir miktar para geldi ama hemen geri durduruldu sayfada eksik evrakların gelmesini beklemek üzere arşivlendi yazıyor ne anlama geldigini hiç bir kurumdan öğrenemedim sizler yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam gerek

Geri