Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

Ben yevmiyeli tesisat işi yapmaktayım.Bir firmayada sigortamı yatırtıyorum.İşe gidemeyince malum para alamıyoruz özürümden dolayıda fire verebiliyorum.Ssk olmamdan dolayı maaşımın kesilmesi beni çok zor duruma soktu.Evli ve çocuk sahibi olmamda dolayı ssk mı yaptırtmak zorundaydım.Devletimizin kendi bünyesinde çalışanlar dışında özel sektörde çalışan özürlülere sahip çıkıp maaş konusunda desteğini devam ettirmesini beklerdim.Çok zor durumda olduğumuzu ve evimizi dahi geçindirmekten aciz olduğumuzu ilgililere arz ederim.

rapor

2002 yüzde 42 gözden raporum var şimdi iş yerinde çalışmakdayım vergi indirimi başvurdum yeni rapor istediler raporu yüzde 32 ye düştü bnm gözümde görmüyor hatta birindede görmemezlik başladı bn bu vergi indirimini nasıl alabilirim

ben belgelerimi verdim ankara yollandı diyorlar hep ama burdan kimliğimi yazıyom bişey çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar sakatlık maaşı için başvurduk kağıtlarımız ankaraya gönderilmişş ama henüz bir cevap gelmedii ne kadar sürerr acaba yada nasıl öğrenebilirizz

4 ay önce başvru yapmıştım ne zaman emekli olabilirim özürlülük oranı yüzde 61

benim oğlum 6 yaşında yüzde yetmiş ağır özürlü bizde 2022den yararlanabilirmiyiz

Emekli maaşım bağlandımı.

benim ismim İBRAHİM ÇÜKÜREN TC.NUMARAM....15048037536. EMEKLİSİCİL NUMARAM....644920620.DIR ÖZÜRLÜ MAAŞIM BAĞLANDIMI LÜTFEN BANA BİLGİ VERİNİZ.

Geri