Paranızı nerde ve nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Uzman SühaN

Administrator
Paranızı nerde ve nasıl değerlendiriyorsunuz ?
Sevgili meleklerim ;
Malum hayat şartları zor .Ve tek bir maaş evi geçindirmeye yetmiyor.Hele ki bir de çocukalarınız varsa harcamalara ,onların taleplerine yetişemeyebilirsiniz.Peki siz çalıyormusunuz? Çalışıyorsanız paranızı nasıl değerlendiriyorsunuz ?Yada ev hanımıysanız eşiniz siz ne kadar para veriyor ve bu parayı nasıl değerlendiriyorsunuz ?

uyy işte bu konuda fena çuvallarım ben çünkü hiç tutumlu değilim eşimde bende çalışıyorum evimiz ve arabamız var şükür ama ben çok savruk olduğum için uç uca baş başa geçiniyoruz :dil::dil::dil: ama çalışmasamda sıkışmam eşimin maaşı gayet güzel sadece biraz kemerleri sıkmam gerekebilir

Ekonomik açıdan bizim de çok şükür bir sıkıntımız yok.Ama kendi paranı kazanmak gibisi de yok.Kazandığım paranın çoğu yardımlara gidiyor.Geri kalanı ise hep kıyafete :p Bir ara çeyrek altın biriktirmeye çalışmıştım oda başkasına gitti :rolleyes: Ama öyle bayanlar varki 3-5 lirayla birikimler yapıyor ve ben hayran kalıyorum.Varsa o hanımlardan tüyolar bekliyoruz :oops:

Ekonomik açıdan bizim de çok şükür bir sıkıntımız yok.Ama kendi paranı kazanmak gibisi de yok.Kazandığım paranın çoğu yardımlara gidiyor.Geri kalanı ise hep kıyafete :p Bir ara çeyrek altın biriktirmeye çalışmıştım oda başkasına gitti :rolleyes: Ama öyle bayanlar varki 3-5 lirayla birikimler yapıyor ve ben hayran kalıyorum.Varsa o hanımlardan tüyolar bekliyoruz :oops:
ben geldımm ısteeeee :D benaylık altın alırım muhakkak hatta tup ebeebek yaprken ben cıkardımmm esım sok oldu cok sukur ev araba bıızmde var ama ben savruk bıırı deılımdır kesınlıkle gıyınmeye cok paraharcarım kıyafet ıcın ama bellı sıınrlarım vardır her ay altın benm borcum gbıdır :D bu arada da kumbaram vardır ıkı uc ayda bır doldururum 300 400 cıkar en azından ama daha hıcbırını acmadım :D hahahaa ben ne pıntıymısım yaaawww benı konusturmayın beyzaa hanımcım ama sımdı tupe harcadık calısmıorum bu ara valla evde yatıorum

ben ev hanımıyım borclarımız var :( ama bimden yada indirim olan yerlerden alıyorum ihtiyacımı bizim burda indirimli ve ucuz elbise satan yerler var oradan da giysilerimi falan alıyorum ayakkabılarımı da aynı şekilde 1 tl bile olsa kenara atıyorum belli bir miktara ulaşınca pzar ihtiyacımı gideriyorum

Bende özel bir şirkkete çalışıyorum 1 tane çocuğum var.Eşimden ayrıyım nafaka talep etmedim etsemde zaten kendi durumu iyi değil.Kazandığım ev kirası ,elektirik,su mutfak masrafı,çocuğumun ihtiyaçları derken ay sonunu zor getiriyor kredi kartına yükleniyorum.Ek iş bakmaya başladım gerçekten geçim zor .

Şimdiki hanımlar biriktirmekten çok harcıyor yok nedir bilmiyor benim hanımım ay sonunu nasıl getiriyorum bilmez anca getir anca götür der yahu işten ayrıldım korkudan işten çıktığımı söyleyemedim gittim sağdan soldan borc ettim eve elim dolu gideyimde işsiz olduğumu çakmasın diye.yeri geldimide ailesinin yardımını tokat gibi suratıma çarpıyor ben eşime yetemiyorum ama size tavsiye eşinize fazla yüklenmeyin saygılar selamlar

Şimdiki hanımlar biriktirmekten çok harcıyor yok nedir bilmiyor benim hanımım ay sonunu nasıl getiriyorum bilmez anca getir anca götür der yahu işten ayrıldım korkudan işten çıktığımı söyleyemedim gittim sağdan soldan borc ettim eve elim dolu gideyimde işsiz olduğumu çakmasın diye.yeri geldimide ailesinin yardımını tokat gibi suratıma çarpıyor ben eşime yetemiyorum ama size tavsiye eşinize fazla yüklenmeyin saygılar selamlar
Erkek üye yasak diye biliyorum ama esinize isten ayrıldığını zi soyleyin gucubuz yettigi kadarını alin durumunuzu anlatin eminim ki esiniz anlayacak tir.

Geri