Pasiflora kullananlar kullanıcı yorumları

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Pasiflora kullananlar kullanıcı yorumları
pasiflora kullananlar passiflora kullananlar pasiflora şurup yorumları şurup passiflora yorum
pasiflora kullanımı, pasiflora kullananlar, pasiflora kullanıcı yorumları, pasiflora yorumları

Konuyu Buradan alarak sitemizde paylaşıyoruz arkadaşlarım sizlerde bunu kendiniz yada çocuklarınıza kullandırıyorsanız bizimle bilgi paylaşımında bulunabilir, insanlara yardımcı olabilirsiniz.
14d91a406a8d7e.jpg

KULLANICI YORUMLARI buradan alınmıştır.
endişe ve huzursuzluk giderici bitkisel bir şurup, gerçekten sakinleşmeye neden oluyor ve kendinizi daha rahat hissediyorsunuz arkadaş tavsiyesiyle aldım memnunum ayrıca yan etkisi de yok

SÜREKLİ KULLANMAMAK ŞARTIYLA DOĞAL BİR SAKİNLEŞTİRİCİ. AŞIRI STRESLİ ZAMANLARDA İYİ UYUMAK İÇİN GEREKLİ HOŞ AROMALI BİTKİSEL ŞURUP.

Son 3 gündür içmeden uykuya geçemiyorum,1 kaşık içilince 10 dakıka içinde uykudan bayılıcak gibi olabılınıyor.Uyku ilacı gıbı bısey.

her eve lazım.....
kokusu bile kafa yapardı bende :)) zaten pek içmez koklardım :)
bir de hiç kimsenin kaşık kullanmadığı şurup...genelde dikilir kafaya

deniz sekinin bir şarkısı vardı...
onu dinlediğim zamanlarda sanki ekvator üzerinde bir deniz kıyısaında güneşleniyor gibi hissederdim kendimi...
bu ilaç tamamen bitkisel bir rahatlatıcı bildiğim kadarıyla...
ve ismi de bana ssakinlik hissi veriyor

Ayy adminim çok güldüm ya sorun bendeymiş anlaşılan ben buna bu yaşıma kadar saat çiçeği der, neye yaradığını bilmez adınıda nasıl uydurduydum:D çok güldüm ya kör cahil ßeLen seni :)

Tşk ederim adminim.. Bir yaşıma daha girdim :)

Geri