Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini

esena

Aktif Üye
Üye
Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini

Bazen yazı yazmak oldukça zor oluyor, bazen insan istediğini bile yazmak istemiyor, bazen de bencilliğinden kendine saklıyor..
Bu aralar yazı yazmak benim için bir hayli zor. Evim de sanki daha bir soğuyor yazı yazmayınca, ellerim bana küs, kelimeler dökülmekte zorlanıyor... Şarkılar yetmiyor insanın kederini akıtmasına, oysa sadece kışın ikindisinde yazmak istiyorum ne olursa...
Hiç bir şarkıda saatlerce takılıp kaldığınız ve hayal kurduğunuz oldu mu bilmiyorum, sadece bu aralar aynı şarkının aynı nakaratına takılmış, ümitsiz bir aşka tutulmuş ve bir daha ona kavuşamaycağını bilen biri gibi bir ruh halim var ve bana yakışmıyor bu olmadık durgunluk, kendimi silkelemek istiyorum, artık bir şarkıda durmakdan yoruldum , yoluma devam edebiliyim istiyorum, kimse yokken...
Kendimi paslı bir bıçak gibi hissediyorum, kendini bile kesemeyen, bana yakışmayan bu karşılıksız aşktan kurtulmak ve unutmak istiyorum, unutulmadan..
Üzerimdeki budala bırak artık beni de bu paslı bıçak öldürsün artık kendini ,öldürsün içimdeki ümitsiz bir aşka tutulduğunu sanan deliyi...

Geri