Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistir)

arkadaşlar böyle hızlı diyetlerle kilo verirsiniz ama cildinizde ciddi çatlaklar oluşur. çatlağın tedavisi de yok üstelik bizzat kendim zamanında hızlı kilo alıp vermekten bacaklarım çatlak çatlak oldu geçmiyor da. aman dikkat.

geçen sene ağustosta dal gibiydim şimdi o dalı taşıyan gövdeye döndüm resmen 61-62 arası gezerken 70e bikaç adım kaldı :( yarın başlıyorum bu diyete başlıyorum diyen o kadar kişiye rağmen sonuçları yazanlar iki elin parmaklarını geçmez arkadaşlar sonuçları da paylaşalım ki gaza getirelim birbirimizi herkese kolaylıklarrr

bişi dicem bu dıyet 3 hafta uygulana bılırmı cok merak edıyorum

Bende bu diyete basladim basliya ile ise 3 gün oldu aksam patatesimi yedikten sonra tartildim 72.9 kilodan 70.9 kiloya düsmüssüm boyum ise 1.61...size tavsiyem bu diyeti yaparken sporda uygulayin az miktarda olarak yarim saat bile yeterli cunku birden fazla kilo verdiginiz icin sarkmalar catlakliklar olusa bilir onun icin gunde en az yarim saat egzersiz yapsaniz bile yeterli ben ise ilk iki gün bir bucuk saat spor yaptim 30 dkk kosu bandinda yurudum 30dkk boyunca bacak kas haraketleri yaptim 15 dkk kol gogus popo ve 15 dkk karin 3 gun ise sadece yurudum size bir tavsiyem daha patates diyetinde yazmasa bile siz gunde bir fincan yesil cay veyat isirgan otu cayi icin zayiflamaniz icin daha yardimci olacaktir ayrica gunde 2 bucuk ltr kadar su icin isterseniz az kalorili meyve sulaari ben pek normal suyu icemedigim icin graperfruit suyu iciyorum 1 bardakta ise 8 kalori var en dusuk kalorisi olan iceceklerden birisidir size iyi diyetler :)))

1.62 boyum 65 kilom hemen yarin bu diyete baslayacagimm insallah kilo verecegimi umuyorum ilk uc gun cok zor gelecekmis gibi gorunuyor :dd hadi bakalim sizde cabucak fazlaliklarinizi verirsiniz insallaah :))

Arkadaslar ben bugun hatta birazdan başlayacağım ve Spora da başladım fakat geceleri uyuyamadigim icin gec kalkıyrm 175boyunda 76kiloyum öğle aksam gece öğünu ile ayda 15 kilo verebilirmiyim? Ve ara vermeden her hafta yapılmasının bi zararı var mi ?

Kızlar benim de 4. Günüm ve 2 ye yakın kilo verdim ..ara arar bas döndürüyor halsızlık filan ama bugün daha iyiym bugün 2. Mandalina yerine yarım paket etiform ve seekrsız neskafe içtim ...ki benim yerleşik kilolarımdı ..ben pattesleri yoğurt veya kırmızı biber ve lşimonla tükettim bol bol da seekrsız çay içtim..

benim şu an 6. günüm bu diyette spor yapmıyorum kış mevsiminde aşırı su içmekten de hoşlanmıyorum 6 günde 6 kilo verdim inanılmaz tok tutuyor insanı herkese tavsiye ederim :hail:

Geri