Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistr)

nurrrr

Hamiş Melek
ay bende çok beğendim kızlar.yarından itibaren başlıyorum hemen.değişiklikleri yazarım.çok zora benzemiyor,3gün biraz sıkıcı olabilir ama ben patatesi çok severim zorlanıcamı sanmıyorum.hadi bana kolay gelsin ozamansa:)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben dün başladım 62.7kgla bu sabah tartıldım 62,2kg çıktım aslında tamda herseye uyamadım sabah iki patates aralarda sıcak su ve çay içtim şekersiz bazen tek şekerli kan şekerim düşmesin diye öglen yagsız sadece kıvırckla yapılmış patates salatası ve bi kase çorba içtim akşamda bol kıvırcklı az yağlı bı patates salatası yaptım ve 2kaşık yoğurt yedim toplamda hepsi bu dün yediklerimin bilmiyrm işe yararmı?????

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
evettt bugünde tartıldım vee 61,8kg çıktım 2günde 900gr vermişim bence çok iyi.aslında dünde diyete tam uyamadım sabah patateslerimi yedim öğlen bir büyük kase çorba yoğurt ve patates yedim akşam ofiste çok acıktım poğaça yedim eve gidince de 2 mandalina ve 1 nar yedim diyetimi birazda kendim şekillendiriyorum bakalım ne olacak ama biraz da kabız gibiyim:)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Akşam: 2 but tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)
KISMINDAKİ HAŞLAMA NE HAŞLAMASI ANLAMADIM:) IZGARA YA DA HAŞLAMA MI DEMEK İSTEMİŞSİNİZ ORDA?

M

masalmasal

Forum Okuru
iyi şanslar

bu gün benim 3 günüm ama çok zor yapacak olanlara Allah kolaylık versin patateste sandığım kadar uzun süre tok tutmuyor daha 1 kilo verdim ve beni kabız yaptı onun için sabah 2 kayısı ve bir bardak su içiyorum ara arada 1 kaç tane diyet bisküvi yiyorum bu günde bir geçse yapacak olanlara iyi şanslar

eda'm

Yeni Üye
Üye
Kizlar merhabalar bnde bu diyeti deneyecegim aranizda olumlu sonuc alanlar var bu cok guzel yalniz bu zayiflama vucudunuz nerelernden oldu bunu pylasirsaniz cok mutlu olurum :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Selaamm Hanımlar :)
foruma uye degilim,dısardan biri olarak yazıyorum.bugun 3. günümün sabahı ve 2,3 kg gitti bile.
şöyle ki benim öyle fazla kilom yoktu,yerleşik kiloyu veremem sanıyodum ama,bu sabah kendimi cok hafif hissediyorum.
bunu bir diyet degil kür yada detoks olarak düşünün,daha sıkıntısız gecirirsiniz.
hiç beklemeden başlayın,(spor şart tabi) sevgilerrr :)

C

cnsu akkaya

Forum Okuru
10 günde 8 kilo verdim

valla arkadaşlar ben bu diyeti 10 gündür uyguluyorum kurudum gittim yani 8 kilo verdim 58 kiloydum hedefim 45 inşallah 1 hafta sonra 5 kilo daha verecem tavsiye ederim uygulayın :)))))))

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bende pazartesi başladım ama salı misafirlikte bozdum çarşambada yani bugun sabah hiç bişe yemedim öğlen 1 patates akşam sebze yemeği ve yağsız tost yedim bundan sonraki günlerde kesinlikle uymak istiyorum inşallah 1 kilo da olsa veririri

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
nehirrr

Bende patates diyetini uyguladim ise yaradi ama ben bir hafta boyunca patates yedim sadece ve de gunde 2 bardak yesilcay ictim dogum kilolarimdan kurtuldum herkese tavsiye ederim...

ozge0

Yeni Üye
Üye
yaa patates diyetine başlamak istiyorum ama ya hüsran ile sonuçlanırsa ? 1 hafta içinde bir kaç kilo vermem gerekiyor ve bu hafta bunu uygularsam zamanım kalmıyor birde kilo veremezsem gerçekten çok üzülürüm... Bu diyetle zayıflayan arkadaşlar varmı gerçekten ya

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
denemek istiyorum ama bir endişem var. verilen kilolar sonra hemen geri alınıyor mu? sonucta kiloyu hızlı kaybediyorsunuz.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
selamm arkadaslarrr nasilsinz???

ben bu diyeti arastrdm bu haftaa ve haftaya pazartesi denicemm bakalm nolcak umarm bende kilo verebilirmm :( benmle birlikte baslamak isteyenler varmi acabaa :) adim gül 22 yasndaymm lütfen arkadaslar birbirimze destek olalimm

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
kafam karıştı :/

merhaba , diyeti gördüm ve çok beğendim yarın başlıcam inşallah ama merak ettiğim birşey var bu mevsimde mandalinayı nasıl bulucam onun yerine ne yiyebilirim , bide diyette ızgara but,haşlama diyro haşlama ne haşlaması haşlama yada ızgara anlamındamı bir yardımcı olursanız çok sevinirim

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
slmm

merhaba arkadaşlar ben şuan isveç diyetini yapıyorum yarın son günüm 11 günde 5.5 kilo verdim.isveçten sonra 2 gün dinlenip bu diyete başlasam kilo vermeye devam edebilir miyim acaba