Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistir)

Arkadaşlar patatesden bıkarsanız yapacağınız şey patatesleri üçgen üçgen kesip üzerine yağsız yoğurt ve isot gerçekten yemesi zevkli hale geliyor kesinlikle tavsiye ederim...

3 güne kadar dayanabiliyorum bu diyete..her seferinde 4. güne geçemeden bıraktım..ama o güne kadar 2 kilo veriyosun zaten..güzel bi diyet..bu sefer tekrar başllıcam ama bu sefer sonuna kadar gitcem inş..sonuçları yazarım.. :D

Bende bugn 4 günmüdeyim 2 kilo verdim beyinde kara verirliirse hiç zor gelmiyor

işe yarar mı bilmem ama ben ilk günde bıraktım benim mideye yaramadı acayip derecede yandı ve şişkinlik yaptı midede sorunu olan bu diyeti uygulamasın................

fatossss

arkadaslar ben de patates dıyetnı uyguluorm 2 gundr ama benm yaptgm patates dıyetı bu deıl 2 gndur 1.400kg vermısımm. ama benm uyguladgm ıyet tam 1 ay suruo 1 hafta deıl. merak ettgım sey su kahve cay falan ıceblıo muyuz normale benm dıyetmde ole bıse yokk

merhaba arkadaşlar!! ben bu diyeti geçen yaz denemiştim.. gerçekten de doğru.. benim gibi kilo vermekte zorlanan bir insan için mucizevi olmuştu.. tabi ben 1 hafta dayanamadım sadece 5 gün dayanabildim ve 3 kilo verdim :) 60'tan 57'ye düştüm ve göbek falan kalmadı.. tabi şimdi yine 60 kiloyum ama naapalım.. yarın tekrar başlayacağım.. gerçekten sadece odaklanırsanız ve googledan mankenlere falan bakarsanız hırs yapar ve hızlıca verirsiniz!! şimdiden başarılar..
NOT: diyetten sonra bir hafta boyunca patates görünce midem bulanmıştı.. :) kolay gelsin..

uzmanlar 1 haftada fazla kilo vermek sakıncalı diyorlar ve hızlı verilen kilolar sadece su oluyormuş.amann denemekten ne çıkar :)

Geri