Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistir)

Zor bir diyet

Ben bu diyete dün başladım ilk gün iyiydi ama 2.gün patates yemekten artık midem bulanıyor günde 6 tane yemem gerekirken 4tane yiyebiliyorum evet aşırı tok tutuyor ama yiyemiyorsunuz ben bugün kaçamak olarak 1 mandalina yedim 2.günüm 3.günüde atlatırsam daha kolay olacak benm için elimden geldiğince diyete sadık kalmak istiyrum faakt gerçekten kolay bir diyet değil bakalım inşallah bu kadar eziyete sonuç alabilirim

benımde 2.günüm cok halsızım ama bısey yıyememekten 2 gunde toplamda 3 tane patates yedım o da zorla 2. gunumde hıc yemedım mıdem bulanıyor artık görmek ıstemıyorum ama dayanacağım 6 kılo fazlam var 4. gunu beklıyorum tavuk salata ohh :)

Merhaba, ben bu diyeti uyguladım. Dendiği gbi 5 kilo werdim. Kabızlık olmuyo çünkü haşlanmış patates mideye her zaman iyi geliyo. İlk 3 gün patatesten öğh gelebilir ama dayanın zaten daha sonra ek besinler geliyo. Ben spor yada egzersızde yapmadım. Sadece saatleri orantılayın. Ben 6 saatte bir yedim öğünlerimi ve bol su. Arada kaçamakta yaptım kahve gibi. Kahve içmeden kendine gelemeyenlerdenim malesef =) çok zor değil ama biraz zorlanabilirsinız. Ilk gun biraz açlık hissediliyo oda normal. Sonra alışıyosun. Herkese kolay gelsin. Ben şimdide simit diyeti yapıyorum. 3.günüm ve 1.5 kilo daha gitti. Hepinize başarılar..

ah bu kilolar

Merhaba, ben bu diyeti uyguladım. Dendiği gbi 5 kilo werdim. Kabızlık olmuyo çünkü haşlanmış patates mideye her zaman iyi geliyo. İlk 3 gün patatesten öğh gelebilir ama dayanın zaten daha sonra ek besinler geliyo. Ben spor yada egzersızde yapmadım. Sadece saatleri orantılayın. Ben 6 saatte bir yedim öğünlerimi ve bol su. Arada kaçamakta yaptım kahve gibi. Kahve içmeden kendine gelemeyenlerdenim malesef =) çok zor değil ama biraz zorlanabilirsinız. Ilk gun biraz açlık hissediliyo oda normal. Sonra alışıyosun. Herkese kolay gelsin. Ben şimdide simit diyeti yapıyorum. 3.günüm ve 1.5 kilo daha gitti. Hepinize başarılar.... =)

kızlar bende bu diyetin değiştirilmiş halini yapmaya başladım bugün 66.5 kiloyum 160 boy sabah 10 dk spor hafif kahvaltı,öğln 2 haşlanmış patates yoğurt yada salata akşamda patates meyve yada sebze diye devam edicem umarım işe yarar hayırlısıyla bitirirsem sizide bilgilndiririm

merhaba bayanlar,bu dietin mantık olarak nasıl zararı olabilirki..kilo vermenin nedeni zaten metabolizma şaşırıyor..doktorlar dietisyenler böyle dietleri önermiyor ama bi dünya para alıp kilo verdiremiyenlerde var.metabolizma şaşırınca oto. kilo veriyorsunuz.önemli olan verdikten sonra almamak..benim denediğim şuandada çok popüler olan dukan dieti ama tek kelimeyle süper...ben 5 günde 4 kilo 20 gün sonundada 11 kilo verdim.önemli olan azmedip uymak.diet biraz karışık ama isteyene anlatabilirim.kime yaptırdıysam herkesin 5 günde 4 kilosu gitti.en önemli tarafı verilenler geri gelmiyor...

merhaba,dukan diyeti ile ilgili bir mesaj yazilmisti bu konuda bilgi almak isterdim yardimci olursaniz sevinirim

ya ben bişey sorucam bı 1 elma 2 mandalına dıyo yazın ortasında mandalınayı nerden bulcam ben onun yerıne ne yıyebılırım ?

ben ilk günden bozdum çünkü acıktrıyo ama bugün yine başlıcam benim 7 kilo fazlam var şuanda 170 boyunda 67 kiloyum nasıl iyimi

Geri