Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistir)

Su nekadar içmeliyiz bde bu dyet bttkten sonra başka bideyete başlasam bi sorun olurmu acele cvp

ay bende çok beğendim kızlar.yarından itibaren başlıyorum hemen.değişiklikleri yazarım.çok zora benzemiyor,3gün biraz sıkıcı olabilir ama ben patatesi çok severim zorlanıcamı sanmıyorum.hadi bana kolay gelsin ozamansa:)

ben dün başladım 62.7kgla bu sabah tartıldım 62,2kg çıktım aslında tamda herseye uyamadım sabah iki patates aralarda sıcak su ve çay içtim şekersiz bazen tek şekerli kan şekerim düşmesin diye öglen yagsız sadece kıvırckla yapılmış patates salatası ve bi kase çorba içtim akşamda bol kıvırcklı az yağlı bı patates salatası yaptım ve 2kaşık yoğurt yedim toplamda hepsi bu dün yediklerimin bilmiyrm işe yararmı?????

evettt bugünde tartıldım vee 61,8kg çıktım 2günde 900gr vermişim bence çok iyi.aslında dünde diyete tam uyamadım sabah patateslerimi yedim öğlen bir büyük kase çorba yoğurt ve patates yedim akşam ofiste çok acıktım poğaça yedim eve gidince de 2 mandalina ve 1 nar yedim diyetimi birazda kendim şekillendiriyorum bakalım ne olacak ama biraz da kabız gibiyim:)

Akşam: 2 but tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)
KISMINDAKİ HAŞLAMA NE HAŞLAMASI ANLAMADIM:) IZGARA YA DA HAŞLAMA MI DEMEK İSTEMİŞSİNİZ ORDA?

iyi şanslar

bu gün benim 3 günüm ama çok zor yapacak olanlara Allah kolaylık versin patateste sandığım kadar uzun süre tok tutmuyor daha 1 kilo verdim ve beni kabız yaptı onun için sabah 2 kayısı ve bir bardak su içiyorum ara arada 1 kaç tane diyet bisküvi yiyorum bu günde bir geçse yapacak olanlara iyi şanslar

Kizlar merhabalar bnde bu diyeti deneyecegim aranizda olumlu sonuc alanlar var bu cok guzel yalniz bu zayiflama vucudunuz nerelernden oldu bunu pylasirsaniz cok mutlu olurum :)

Geri