Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistir)

asi&mavi

Yeni Üye
Üye
Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistir)

Patates diyeti yapanlar kadınlar kulübü melek forum'da Patates diyeti yapanların yorumları kilo verenler burada

patates diyeti patates diyeti yaptım yapan varmı yapanlar ile zayıflayanlar
eveettttt arkadaşlar sizinle patates diyetini paylaşmak istedim kendim denedim hatta su anda bile bu konuyu acarken patates yiyorum bugün 7.günüm diet bitio 4 kilo werdim ama laf aramızda diette kaçamak çok yaptm eğer yapmasaydım 5-6 kilo werirdim:D yalnız baştan söleyeyim patates war ben bu dieti yapabilirim die sewinmein gerçekten zorlanıo insan ben sahsen artk patatesten pek hoşlanmıorm sadece diet amaclı görmek istiorm soframda...eger sabredip 1 hafta dayanabilirseniz 4-5 kiloyu garantilersiniz ha bu arada spor yapmadım pek sewmemde:D ama su içmeye dikkat edin çoğu sitede war bu diyet bende denedim hadi bakalım Allah yardımcınız olsn :D:D

Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır.

patates diyeti.jpg

PATATES DİYETİ NASIL YAPILIR

Hedef kilo : Haftada ortalama 5 - 6 kilo verebilirsiniz
Hedef kalori : 600 Kcal
Günlük Menüler

• 1. Gün
Sabah: 2 orta boy patates (haşlanmış) Öğle: 2 orta boy patates (haşlanmış)
Akşam: 3 orta boy patates (haşlanmış)

• 2. Gün
Akşam: 2 orta boy patates (haşlanmış)

• 3. Gün
Akşam: 3 orta boy patates (haşlanmış)

• 4. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 2 orta boy patates (haşlanmış)
Akşam: 2 but tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

• 5. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 1 elma 2 mandalina
Akşam: 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata

• 6. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 1 elma 1 portakal
Akşam: 2 porsiyon balık veya bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

• 7. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: Patates salatası, yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ
Akşam: 3 yumurta teflon tavada, yeşil salata

PATATES DİYETİ YAPANLARIN YORUMLARI OLSUN KIZLAR​

Patates diyeti yapanların yorumlarını merak ediyorum. Ben kilo vermeyi başardım sizler bu yukarıda sizlere yazdığımdan başka ne kullandınız neler yediniz neler yaptınız vallahi merak ediyorum. Zaten koronada evdeyiz kolaylıkla uygulayabiliriz diye düşünüyorum yorum istiyorum kızlar. Hadi bakim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
mutlaka deneyeceğim 6 kilo fazlam var ama anlamadığım 3 gün patates dışında bişey yokmu
yok canım malesef zaten zor olan kısım o günler ha bu arada orda bonfile balık but falan varya farklı farklı ben onlarda sadece but yedim sonuçta herkesin bütcesi farklı illaki orda yazanı alıp yemek zorunda deilsin yabi harfiyen uygularsan eminim daha etkili olcaktr

ha bu arada bugün son günüm ya bu diette bigün arar werip başka bi diete geçmeyi düşünüorm bide onu denicem eğer faydası olursa tekrarherkesle paylasırım o da 5 günlük bi diet zaten:D:D

bırakır bırakmaz saldırmazsan yemeklere almazsın canım zaten insan o kadar gün patates yiyince bi tuhaf oluo baska sey yiyesi gelmiyor ben almadım sende almazsın inş...

Geri