Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistir)

Selaamm Hanımlar :)
foruma uye degilim,dısardan biri olarak yazıyorum.bugun 3. günümün sabahı ve 2,3 kg gitti bile.
şöyle ki benim öyle fazla kilom yoktu,yerleşik kiloyu veremem sanıyodum ama,bu sabah kendimi cok hafif hissediyorum.
bunu bir diyet degil kür yada detoks olarak düşünün,daha sıkıntısız gecirirsiniz.
hiç beklemeden başlayın,(spor şart tabi) sevgilerrr :)

10 günde 8 kilo verdim

valla arkadaşlar ben bu diyeti 10 gündür uyguluyorum kurudum gittim yani 8 kilo verdim 58 kiloydum hedefim 45 inşallah 1 hafta sonra 5 kilo daha verecem tavsiye ederim uygulayın :)))))))

bende bu gün başladım hadi hayırlısı ama sabah sadece bir patates yedim o da zorla

bende pazartesi başladım ama salı misafirlikte bozdum çarşambada yani bugun sabah hiç bişe yemedim öğlen 1 patates akşam sebze yemeği ve yağsız tost yedim bundan sonraki günlerde kesinlikle uymak istiyorum inşallah 1 kilo da olsa veririri

nehirrr

Bende patates diyetini uyguladim ise yaradi ama ben bir hafta boyunca patates yedim sadece ve de gunde 2 bardak yesilcay ictim dogum kilolarimdan kurtuldum herkese tavsiye ederim...

yaa patates diyetine başlamak istiyorum ama ya hüsran ile sonuçlanırsa ? 1 hafta içinde bir kaç kilo vermem gerekiyor ve bu hafta bunu uygularsam zamanım kalmıyor birde kilo veremezsem gerçekten çok üzülürüm... Bu diyetle zayıflayan arkadaşlar varmı gerçekten ya

denemek istiyorum ama bir endişem var. verilen kilolar sonra hemen geri alınıyor mu? sonucta kiloyu hızlı kaybediyorsunuz.

Geri