Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistir)

arkadaşlar bayanlar denedim gerçektende günde yarım kilo verdiriyor. 7 klio verdim 10 günde ara vermiştim tekrar başlayacağım inanın verdiriyor hemde sadece su atılımı yapmayıp yağlardanda atıyor

evet arkadaslar bu diyeti yaptik ilk 2gun sadece patates 3 gun mecbur ara verdim ama sadece simit ve biraz kahvaltilik aksama dogru bir paket cukolatali kek 4 gun sadece patates fakat oglen yogurtlu yedim 5-6-7 gunleri uyguladim fakat et sevmedigim icin karnibahar yedim 68.3 ile basladim 65.5 'a dustum

Merhaba arkadaşlar, ben de bu diyete başlamayı düşünüyorum. Daha önce dukan diyeti yapmıştım fakat atak evresinden sonra pek uygulamadım, öyle olduğu halde sekiz kilo vermiştim ve bir buçuk sene oldu verdiğim kiloyu geri almadım. Sadece iki aydır bayağı abarttım yemeyi ve yağ oranım arttı. Beş, Altı kilo daha vermek istiyorum. Tekrar dukan diyeti de yapabilirim, ama bu diyeti de yeni gördüm ve yapmayı düsünüyorum. Çok kararsz kaldım, Gercekten etkili mi? Dukan diyeti gunde bir kiloya yakın verdiriyor çünkü, Bu diyetle de haftada beş kilo verebilir miyim gercekten? Önerilerinizi bekliyorum lütfen.

64 kilodayım ve 55 kiloya dşmek istiyorum size güvenerek bugun bu diyete başladım sonucu yazacağımm :D

Bence kesinlikle yapmayınkilo dekan verdirmiyor sagdece su kaybediyorsun bir lokma bile olsa yediğini 500 700 gr olarak alıyorsun ac kaldığınıza degmez

Merhaba arkadaşlar, ben de bu diyete başlamayı düşünüyorum. Daha önce dukan diyeti yapmıştım fakat atak evresinden sonra pek uygulamadım, öyle olduğu halde sekiz kilo vermiştim ve bir buçuk sene oldu verdiğim kiloyu geri almadım. Sadece iki aydır bayağı abarttım yemeyi ve yağ oranım arttı. Beş, Altı kilo daha vermek istiyorum. Tekrar dukan diyeti de yapabilirim, ama bu diyeti de yeni gördüm ve yapmayı düsünüyorum. Çok kararsz kaldım, Gercekten etkili mi? Dukan diyeti gunde bir kiloya yakın verdiriyor çünkü, Bu diyetle de haftada beş kilo verebilir miyim gercekten? Önerilerinizi bekliyorum lütfen.

bayanlar patates dıyetını tam olarak yazabılır mısınız nasıl oluyor ben de yapmak ıstıyorum bu dıyetı yardımcı olur musunuz

Geri