Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistir)

Ben diyette 3.gundeyim patatesleri sabah haricinde hep yogurtlu ve baharatlı yedim yoksa yiyemedim ya;)) ayrıca 58 kilodan 57ye düştüm sabah tartiliyorum büyük ihtimal yarin 56larda olurum insallah;) bu arada bir yerde okumuştum diyet yapanlar için haşlama patatestense firinlanan patates daha iyiymis ben ole yapiyorum çok da lezzetli oluyor;))))

arkadaşlar dün birinci günümdü 73.4 ile başladım ..boyum 1.62 ...patatesleri yogurt eşliğinde yigebildim akşam yemeğinde domates çorbası kaşarlıve meyvede yememe rağmen 800 gram gitmiş sabah 72.6 idim...tabi bu arada 2 litre su öğlen yarım saat yürüyüş yaptım ...bu sabah yine yoğrtlu pataes üzerine pul biber nane eşliğinde bir güzel yedim ...çay içiyorum ve su bakalım yarın kaç gram verebleceğim sizlere yazacağım:)

Ben de bu sabah başladım, ayağım ameliyatli ve bir hafta sonra dikişler alınıp spora baslayacagim için bu diyeti denemek istedim, gün boyu hiç acikmadim bir erkek için çok az öğünler birazcık başım döndü o kadar, bir de patatesin içine hafif zeytin yağı ve pul. biber katıyorum ve iki bardak filtre kahve kullandim :) bakalım ne olacak :) ?

ben bu diyete bugun basladım yasım 20 bır saat yuzdum sabah cok halsiz hisettim kendımı gercekten kılo verebılırmıyım benım tek sorunum bacak kalınlıgım ınsallah verırım bacaklarda erir mi sizce bu diyette lutfen cevap verın ekstra olrak sadece sekersız cay ıctım sorun olur mu

1. Gün
Sabah: 2 orta boy haşlanmış patates
Öğle: 2 orta boy patates
Akşam: 3 orta boy patates

2. Gün
Sabah öğle akşam 2 orta boy haşlanmış patates

3. Gün
Sabah: 2 orta boy patates
Akşam: 2 orta boy patates

4. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina ( yaz aylarında ona eşdeğer herhangi bir meyve)
Akşam: 2 but ızgara veya haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

5. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina
Öğle: 1 elma,2 mandalina
Akşam: 2 porsiyon balık yada bonfile, karışık salata

6. Gün
Sabah: 1 elma,2 mandalina
Öğle: 1 elma, 2 portakal
Akşam: 2 porsiyon balık veya bonfile, karışık salata (1 tatlı kaşığı yağ)

7. Gün
Sabah: 1 elma,2 mandalina
Öğle: patates salatası
Akşam: 3 yumurta teflon tavada,yeşil salata

benim bugun 4. günüm şimdilik herşey yolunda görünüyor diyet sonunda verilen miktarı yazacagım ayrıca ilk patates baharet karışımı okadar da kötü olmuyor ben bazen tost mak. kızarttım biraz tbi yagsz ve tutsuz olarak :)

Arkadaşlar ben bu diyete yarın başlıyorum benim le birlikte başlamak isteyen var mı

bende basladim 2 gun sonunda 1 kilo verdim ama arada kacamak yaptim aksam onuda yuruyus yaptim mekik cektim ..., devam verecegim kilolarimi 58 kilom suan boyum kisa 1.50 o yuzden 54 olsam yeter 2 sezeryan dogum yaptim gobek gitsin yaaaa hadi kolay gelsin herkese

Geri