Pcos olanlar hamilemiyim

nuraybanu

Yeni Üye
Üye
Pcos olanlar hamilemiyim
Pcos olanlar hamilemiyim hamile kalabilirmi Kadınlar cevap lütfen
Merhabalar yeni üye oldum bir sorum olacaktı benim adetlerim düzensiz en son adetimi 15 ocakta bir öncekini 9 aralıkta ondan öncekini de 7 kasımda oldum adet döngümün uzunluğunu da bilmiyorum bir de pcos hastasıyım bu ayın 23 ve 24ünde prezervatif ile ilişkim oldu herhangi bir delinme yırtılma da olmadı ama minik delikler olabilir diye okudum az önce çok da güvenilir bir yöntem değil deniyor ve ilişkinin olduğu zamanın yumurtlama günlerim olup olmadığını da bilmiyorum ve şuan kasıklarımda bir ağrı ve şişlik var acaba hamile miyimdir diye düşünüyorum yardımcı olabilir misiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani dediğim gibi hamile olma olasılığımızın olduğunu hiçbir şekilde düşünmüyorum bu ilişkiden sonra psikolojik değişimlerden dolayı böyle hissediyorsunuz ama hamile olduğunuzu düşünmüyorum

Yani dediğim gibi hamile olma olasılığımızın olduğunu hiçbir şekilde düşünmüyorum bu ilişkiden sonra psikolojik değişimlerden dolayı böyle hissediyorsunuz ama hamile olduğunuzu düşünmüyorum
Merhaba ben bir şey soracaktım yine dün adetim başladı sanmıştım peçeteye gelecek şekilde pembe kırmızı karışık bir görünüm vardı adet oldum dediğim için gördükten hemen sonra doktorumun yazdığı doğum kontrol hapının ilkini kullanmaya başladım ilk defa kullanıyorum ama şuan gelen hiçbir şey yok sadece simsiyah çok koyu kahverengi bir görünüm var bu ilaçtan kaynaklanmış olabilir mi yoksa yerleşme kanaması mıdır dün de idrarda gebelik testi yapmıştım şüpheli ilişkiden sonraki 27. gün oluyor negatif çıkmıştı

Yok hayatım ilacın hemen bu kadar çabuk şekilde etkisi olmaz normal adet oluyorsun. Zaten önceki yazdıklarıma da bakarsan senin adet olduğun ve hamilelik ile ilgili bir sıkıntının olmadığı ortada hamile değilsin.

Yok hayatım ilacın hemen bu kadar çabuk şekilde etkisi olmaz normal adet oluyorsun. Zaten önceki yazdıklarıma da bakarsan senin adet olduğun ve hamilelik ile ilgili bir sıkıntının olmadığı ortada hamile değilsin.
Evet anladım ama dün bir iki damla geldi fakat bugün hiçbir şey yok ped tertemiz başka hiçbir şey gelmedi hala gelmiyor ben ilaçtan diye düşünmüştüm

İlaç hemen keser bu lekelenmeleri de hemen derken de iki üç günlük süre gerekiyor.
bu test pozitif midir acaba

gebelik testi hamilemiyim.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri