Ped varken sürtünme oldu kilodumda vardı hamilemiyim

• Konbuyu başlatan yardımedin
  • Başlangıç tarihi
Y

yardımedin

Forum Okuru
Ped varken sürtünme oldu kilodumda vardı hamilemiyim
Benim bir sorum olacaktı cahilliğime verin lütfen. erkek arkadaşımla adetimin son günü takvime göre yumurtlama günüme 10-12 gün var iken sürtünme yolu ile birşeyler yaşadık. onda kot pantolon boxer (2 kat), bende ise kot pantolonu, zıbın(alttan bağlanan iç çamaşırın üstüne), külot ve adetinin son günü olduğu için günlük ped vardı(bende de 4 kat) toplamda 6 kat. Boşalma hiçbir şekilde olmadı sadece zevk suyu geldi ama onun boxerında bir ıslaklık falanda yoktu çıplaklık olmadı hiç 6 kat hiç azalmadı da. adetimin de son günüydü ped de vardı çok saçma fakat sizce ihtimal olabilir mi herşeyden öte adetimin son günüydü yumurtlama günüme 10-12 gün var adetlerim düzenlidir
@SadmiN abla bakabilir misin bir lütfen

Hey maşallah hey önemli yerlerin altını çizmekle kalmamış renklendirmişte :) Sizi gidi sevişgenler siziii :D:D Yahu milyon tane cevap verdik elli tane konumuz var bu şekilde hamile kalınmaz diye ama böyle hamilelik olmaz hayatım olmaz. Bunu sen bu kadar takıntı haline getirirsen hastalınırsın. Hastalanmaktan kasıt bi yerinin ağrıması değil akıl sağlığın hastalanır. Böyle hamile kalınmaaaaaaaz. Hamile değilsiiiiiin. Kapişş

abla sağol cevabın için bana da çok saçma geliyor da OKB hastalığı var bende zaten en ufak şeyi kafaya takıyorum ped iç çamaşırı değil sadece kot pantolon onda da pantolon falan vardı boşalma da olmadı önemli yerleri renklendirdim kendimi daha iyi ifade edebilmek için özür dilerim
Hey maşallah hey önemli yerlerin altını çizmekle kalmamış renklendirmişte :) Sizi gidi sevişgenler siziii :D:D Yahu milyon tane cevap verdik elli tane konumuz var bu şekilde hamile kalınmaz diye ama böyle hamilelik olmaz hayatım olmaz. Bunu sen bu kadar takıntı haline getirirsen hastalınırsın. Hastalanmaktan kasıt bi yerinin ağrıması değil akıl sağlığın hastalanır. Böyle hamile kalınmaaaaaaaz. Hamile değilsiiiiiin. Kapişş

Hahahahaha kızım sana kalsa erkek sana baktı ya tamam hamile kaldın demek. Yahu hiç bi kitap okumadın böyle hamile kalınsaydı o hoooooooo dünya nüfusu yüz milyar milyon baloncuk olurdu saçmalama bu arada bu okb nedir ?

en ufak şeyleri takıntı haline getirmek her gün tekrar etmek en basit örneği adet olup aylarca hamileliğe ikna olmamak gibi abla kendi kendime konuşuyorum açıklama yapıyorum falan kötü bir durum :(

Geri