Pembe renk detaylı salon dekorasyonu

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Pembe renk detaylı salon dekorasyonu
Salon dekorasyon örnekleri ile sizlerleyiz. Herkesin evi ve dekorasyonu kendine özeldir. Özellikle salon dekorasyonu, ev sahibinin tarzını ve zevkini en iyi yansıtabildiği evin özel bir odasıdır.

Evinize gelen konuklarınızı ilk aldığınız yer olan salon, ilk izlenim açısından büyük önem taşır. Yemekli misafirlerinizi de ağırladığınız salon dekorasyonu günümüz de avangard, klasik ve modern mobilya ve dekorasyon örnekleri ile dayanıp döşeniyor.

Bu konumuz da sizlere birçok salonun dekorasyonun da son yıllar da en çok tercih edilen renklerden biri olan pembe ve tonlarından oluşan salon dekorasyon fikirleri ile ilgili örnekleri paylaşıyoruz.

Hem pastel bir renk hemde ister oturma odanıza ister salonunuza rahatlıkla tercih edilebilecek bir ton olan pembe, farklı renk uyumları ile bir araya gelerek salonunuza değişik tarzlar katıyor.

530b56ae8573b2267d49704fd103d9eb.JPG

Ben mesela pembe rengi birçok renkle yakıştırsım da yine de favorim, pembe gri, pembe mavi ve pembe beyaz kombinlerinden oluşuyor. Mesela bir üst resim de pembe ve mavi koltuk modelinin üst kısmın da yer alan dekoratif kırlent modelleri takıma ne kadar hoş bir detay kazandırmış değil mi?

195442d0cea4825ef65b10e401bf2853.JPG
manchester-pembe-krem-koltuk-takimi-15873-29-O.JPG
pudra-pembe-salon-dekorasyonu.JPG

Pembe salon dekorasyonun da sadelikten yana tercih yapacaksanız pembe ile diğer rengi yada daha renkli bir salon dekorasyonu için de farklı renkleri bir araya getirebilirsiniz. Tek renk koltuk takımlarınıza biraz hareket kazandırmak adına renkli aksesuar modellerinden faydalanabilirsiniz. Tabi pembe salon dekorasyonun da sadece renk olarak pembeyi koltuklar da düşünmemek gerekiyor. Farklı renk bir koltuk takımınız pembe tonlarından oluşan salon perde modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Bunun yanın da koltukların üzerin de farklı renk kırlent ve koltuk renginize uygun çiçekli kırlent modellerini de tercih ederek odada şık bir ambiyans yaratabilirsiniz.

pudra-rengi-istikbal-koltuk-takimi-2015-2016.JPG
Toz-Pembe-Rengi-Avangard-Mobilya-Modeli.JPG

pastel renkler son günlerde çok yaygın evlerde hanımlar özellikle bayılıyor mutfaklarda bile artık küçük ev eşyalarında pastel renkler almış başını gidiyor. Paylaşım için teşekkürler mawi adminim çok hoşuma gitti benim pastel pembe

Renklerin insan psikolojisi üzerinde olumlu ve olumsuz etkileri vardır. Bir mekanı dekore ederken elin beğenisi yerine içi ısıtan kişiye pozitif enerji veren kişisel detaylar (mobilya,perde,aksesuar ve renkler ) tercih edilmeli. Açık renkler her zaman kişi üzerinde olumlu etkiler bırakır .Aynı zaman da alanı hareketlendirir ve daha ferah gösterir. Son iki yıldır dekorasyon da açık renkler trend . Açık pastel tonları bende seviyorum fakat daha çok sert renkleri kullanıyorum.Favorilerim gri ve siyahtır. Açık pastel renkler de ise açık mavi,pembe ve yeşil..Çok güzel dekorasyon örnekleri sunmuşsun mavi adminim paylaşım için teşekkürler.

Geri