Pembemsi kırmızı leke yaşayanlar Hamile olabilir miyim?

Göknurtekin

Yeni Üye
Üye
Pembemsi kırmızı leke yaşayanlar Hamile olabilir miyim?
Merhaba biraz uzun yazabilirim hakkınızı helal edin :) son regl tarihim 5 temmuz 26 günde bir adet oluyorum ilaç kullanmadığım sürece değişiklik olmuyo 3 aydır ilaç içmedim düzenliydi bu ay adetime bir hafta kala bi lekelenme oldu hastalanıyorum sandım ama normalde regliyken 3 pet kullanırım bir günde o kadar yoğun gelir bu sefer günde bi pet bile dolmadı o kanama kesildi şimdi tuvaletten çıkarken peçeteyle temizlendiğimde pembemsi kırmızı bir leke geliyo kasıklarımda ağrı var acile gitmiştim kan testi yaptılar yok dediler o zaman üç haftalık hamile olma süresindeydim acaba küçük diye mi görünmedi böyle bişey yaşayan oldu mu hamile olabilirmiyim bide vajina da yanma oluyo ara ara kasık ağrısı oluyo

Selamlar uzun yazmanız sıkıntı değil. Hemen kısa şekilde anlatayım madem uzun yazdınız ben kısa olarak anlatayım :D:D Şimdi bu yaşadığınız durumun başka nedenleri olabilir fakat yapılan beta hcg kan testinin yanlış gösterme si ya da dediğiniz gibi çok küçükümüydü de görünmedi gibi bir şeyi yok. Varsa yüzde yüz gösterir hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Sevgiler.

Selamlar uzun yazmanız sıkıntı değil. Hemen kısa şekilde anlatayım madem uzun yazdınız ben kısa olarak anlatayım :D:D Şimdi bu yaşadığınız durumun başka nedenleri olabilir fakat yapılan beta hcg kan testinin yanlış gösterme si ya da dediğiniz gibi çok küçükümüydü de görünmedi gibi bir şeyi yok. Varsa yüzde yüz gösterir hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Sevgiler.

Burda yeniyim nasıl soru sorulacağıni bulamadım o yüzden sizin yanitiza cevap verdim kusura bakmayın evli çocuklusunuz sanırim tecrübelerinizden faydalanarak bende bı soru sormak istiyorum

Burda yeniyim nasıl soru sorulacağıni bulamadım o yüzden sizin yanitiza cevap verdim kusura bakmayın evli çocuklusunuz sanırim tecrübelerinizden faydalanarak bende bı soru sormak istiyorum

Tabiki dilerseniz bu başlık altından bize sorularınızı sorabilir ve cevap alabilirsiniz bekliyoruz.

Geri