Pencere Sinekliği Kullanıcı Yorumları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Pencere Sinekliği Kullanıcı Yorumları
Malum havalar ısınmaya başladı ve bahar aylarını yaşıyoruz. Yakın bir zaman da birçok kişi gibi bizim evin de kabusu olan sivrineklerle karşı karşıya kalacaz.
Geçen yaz yeni bir evi taşındık. Ev ile ilgili bir sorunum yok tek sorunum ne yazik ki yaz boyunca bizi perişan eden sivrisinekler oldu... 20 dönüm bahçeye kurulu olan binamız çok güzel bir bahçeye sahip ama her güzel şeyin bazen zorluğu da olabiliyor. Bu kadar yeşil alan da sivrisinek olmaması anormal olurdu... Uzmanlara göre bebekler ve açık tenli kişilere sivrisinekler daha çok gelirmiş. Ben de açık tenli ve sarışın olduğum için sivrisinekler beni niye ısırıyor anlamış oluyorum:D:D

Buraya kadar tamam ama ben geçen sene ne aldıysam sineklere fayda etmedi. Her markete gitmem de farklı sineksavar ürünlerini alıp kullandım ama yine de olmadı..
Geçen komşuma danıştım "siz nasıl başa çıkıyorsunuz sineklerle" diye...
Oda bana çok fazla rahatsız olmadıklarını çünkü yazın sineklik kullandıklarını söyledi..

Şu ana kadar sineklik olayına çok sıcak bakmıyordum açıkcası...Bunun üzerine internette biraz araştırma yaptım ve sineklik taktırmak daha çok içime sindi diyebilirim. Görsel olarak insanı rahatsız etmeyen ve kullanım olarak da son derece pratik sineklik modelleri piyasaya çıkmış. Şimdi de "acaba hangisinden taktırsam" sorunu ile karşı karşıyayım.
sineklik modeli.JPG

Ben sineklik modellerini tek tip sanıyordum. Hani tak çıkar modellerinden olanlardan... Görümcem de kullanıyor ama tozu tutuyor. Gerçi eve de toz girmesini bir nevi önleyecektir ama arada çıkartıp temizleme geri takma olayını çok fazla yapabilirmiyim onu bilemiyorum.

menteşeli sineklik.JPG

Çok fazla sineklik modeli çıkmış stor sineklik. pileli stor sineklik, sürgülü ve menteşeli gibi... Benim sanki biraz stor perde sinekliğin de gözüm kaldı gibi.. İsteğe bağlı olarak tıpkı bir stor perdeleriniz gibi kullanım olanağı sağlıyor. İster yatay ister dikey şekil de kullanabiliyorsunuz.
stor sineklik.JPG

Sineklik modeline tam karar vermeden önce ilk kez sineklik kullanacak bana yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. Hangi sineklik modelini kullanıyorsunuz ve memnunmusunuz. Sineklik modelleri gerçekten sivrisineklere karşı etkili oluyor mu?Yorumlara bakarak sineklik modeline son kararı verecem kızlar şimdiden teşekkürler;)

Son düzenleme:
Sevgili Mehmet, tamam yaptığınız reklam anlayan anladı :) Linkli içeriklere izin veremiyoruz isteyen ismini yazmışsınız arar bulur dimi :)

Geri