Penisi az girdi yumurtlama dönemimdeydim hamile kalır mıyım

ananasseverkızzz

Yeni Üye
Üye
Penisi az girdi yumurtlama dönemimdeydim hamile kalır mıyım
Sevgilimle yunurtlama dönemimde ilişki yaşadık ama tam ilişkiye girmedik bakireyim penisi çok az girdi boşalma da olmadı ilişkiden 2 hafta sonra tam günümde adet oldum ama bu ay 3 gün gecikti hamile olabilir miyim nolur yardım edin

Şüpheli birliktelik sonrası adetiniz gerçekleşmiş. Bu durumda gebelik söz konusu olmaz. Adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı değildir bir çok koşul gecikmeye neden olabilir.Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün.

Gerçekten mi çok zor durumdayım çok ferahlattınız içime böyle bilinçsizce yapılınca böyle oluyor demek ki yani beyaz ve sarı akıntım var 4 gün gecikti bunlar hamilelik değil demi adet olduktan sonra gebeliğin oetaya çıkma gibi bi durumu yok

Sarı akıntı enfeksiyon bulgusu taşıyor adetiniz bundan dolayıda gecikmiş olabilir. Dönem gecikmesi bir çok nedenden dolayı olabilir. Adetiniz daha önce gerçekleşmiş gebe değilsiniz. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın..

Sarı akıntı enfeksiyon bulgusu taşıyor adetiniz bundan dolayıda gecikmiş olabilir. Dönem gecikmesi bir çok nedenden dolayı olabilir. Adetiniz daha önce gerçekleşmiş gebe değilsiniz. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın..
Adetim hala gelmedi 5 dün oldu geç döllenme diye birşey varmış öyle bişey olma ihtimali varmı çok korkuyorum test alma imkanımda yok şuam sarı beyaz akıntım devam ediyor az az ne demek bu

Adetim hala gelmedi 5 dün oldu geç döllenme diye birşey varmış öyle bişey olma ihtimali varmı çok korkuyorum test alma imkanımda yok şuam sarı beyaz akıntım devam ediyor az az ne demek bu

Geç döllenme diye bir şey var ama sizin adetiniz daha önce gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil. aha önce önerdiğim gibi kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın.

Geri