Penisinden yağ bezesi aldıranlar

Erkam1905

Yeni Üye
Üye
Penisinden yağ bezesi aldıranlar
Arkadaşlar merhaba, 2013 ve 2017 senesinde penisimden aynı yerinden 2 kez ürolojiye gidip yağ bezesi aldırmıştım, ikincisi ağrılıydı ve bu kez o bölgede ağrılı sivillelerim çıktı, 3 kez içinden iltihap çıkardım. cildiye doktoruna gittim, Lazer ile 3 kez donduruldu ama hiç bir sonuç alamadım, sivilceler kayboldu ağrısı devam ediyor. Cildiye doktorumu değiştirdim, o sadece iltihap kurutucu antibyotik ve krem verdi, şuanda tedavim devam ediyor, ama farkettim ki şişliğe bastırdığım zaman ameliyat yerinden beyaz uçlu bir şey çıkıyor, arkasından gelen ince bir çizgi var ağrı yapıyor, kasılma oluyor aynı şeyleri yaşıyorum. Daha önce çıkarılan yağ bezeleri o bölgede derinin üstündeydi, sizce bu nedir tektar yağ bezesi mi ?

Merhaba, erkeklik organı üzerinde yağ bezezi yaygın bir sorundur. Tedavisi olsada bazen tedavi beklenen sonucu vermeyebiliyor. Muhtemelen yağ bezeleriniz tekrar nüksetmiş. Yağ bezezi ağrı yapmaz ancak iltihap içeriyorsa ağrı görülebilir. Ağrı şiddetli ise tümör düşüncesi ile hekim biyopsi yapabilir. Uygulanan tedavinin yanında iyi hijyenin sağlanması gerekir. Pamuklu iç çamaşır giyin ve genital bölge temizliğine dikkat edin. Rahatsız edici septomlardan dolayı tekrar hekiminizle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz..

Geri