Penisle sürtünmede gebelik olur mu ?

Kız senin ilişkinde ne olmuştu ki?
Canım ben iç camsırlarımızla sürtünmeli ilişki yaşamıştım bende bosalma olmustu ama erkek arkadaşımda olmamıştı o olaydan sonra normal adetimi olaydan 3 gun sonra oldum ama ondan sonraki ay yani Ocak ayında 12 gün gecikmem olmustu bende doktora gititm adet söktürücü verdi 10 gün kullandım ilaç bitiminden uç gün sonra adet oldum o zamandan bu zamana göğsümden süt gelmeye başladı adetlerim azaldı kan rengi koyu pıhtılıyken şimdi az pıhtılı ve kırmızı oluyor bide bi sürü belirti daha yaşayınca bir sürü beta hcg vajianl ultrason karındsn ultrason yaptırdım karnımda da tekme gibi seyler olunca falan iyice panik oldum işte o yüzden yaşadığım şehiri bıraktım İstanbul’da unlu olan bir doktora gittim yani

Canım ben iç camsırlarımızla sürtünmeli birliktelik yaşamıştım bende bosalma olmustu ama erkek arkadaşımda olmamıştı o olaydan sonra normal adetimi olaydan 3 gun sonra oldum ama ondan sonraki ay yani Ocak ayında 12 gün gecikmem olmustu bende doktora gititm adet söktürücü verdi 10 gün kullandım ilaç bitiminden uç gün sonra adet oldum o zamandan bu zamana göğsümden süt gelmeye başladı adetlerim azaldı kan rengi koyu pıhtılıyken şimdi az pıhtılı ve kırmızı oluyor bide bi sürü belirti daha yaşayınca bir sürü beta hcg vajianl ultrason karındsn ultrason yaptırdım karnımda da tekme gibi seyler olunca falan iyice panik oldum işte o yüzden yaşadığım şehiri bıraktım İstanbul’da unlu olan bir doktora gittim yani
Kız zaten 3 gün sonra adet olmuşsun ve her şeyi geçtim iç çamaşırlı sürtünme diyosun. Ben çıplaktım sevgilim de çıplaktı ve vajinamda penis başını gezdirdi belki vajina girişime veya klitorisime zevk suyu gelmiştir diye kafama taktım ben ve hala kafama takıyorum. Ama senin olayında gram olasılık yok

Kız zaten 3 gün sonra adet olmuşsun ve her şeyi geçtim iç çamaşırlı sürtünme diyosun. Ben çıplaktım sevgilim de çıplaktı ve vajinamda penis başını gezdirdi belki ****** girişime veya klitorisime zevk suyu gelmiştir diye kafama taktım ben ve hala kafama takıyorum. Ama senin olayında gram olasılık yok
Canım bizim temas oldu iç çamaşırı olsa dahi bide bi 20 dakika falan zevk suyundan korktum ben

İnsalalh ablcım Allah’ın izniyle bunları da asıcam insalalh doktorlar anlattıklarımı dinliyor ve sadece çok stresli takıntılı mısın diye soruyorlar bitanesi zaten baya dalga gecti sen bence şizofrenisin dedi baya üzülmüştüm öyle deyince
Bir sorum olacak. Dümdüz uzanırken karnımda nabız atar gibi pıt pıt hareket oluyo neden olur bu
Senin de benim gibi psikoloji. Yerle bir

Geri