Perdeden Abiye Kostümlere Yolculuk..

Stilİstanbul

Yeni Üye
Üye
Perdeden Abiye Kostümlere Yolculuk..
Perdeden Abiye KIYAFETLER

Hiçbir şey, insan hayal gücü kadar hür değildir. (David Humed)

Düşleri ya da hayal duygusu olmayan bireyler ve toplumlar durağan yaşama hapsolur. Aslında küçükken hayal dünyamız daha genişti..

. Gerçek şu ki , çocukların değil, büyüklerin hayal dünyasına daha çok önem vermesi gerekiyor.. Neden mi? çocukken kurduğumuz hayaller, bize yalnızca masal ortamı sunar.. Ama belli bir yaşa geldikten sonra ve imkânlarımız dahilinde hâlâ hayal kurmaya devam edebiliyorsak, bunları gerçeğe de dönüştürmemiz hiç de zor değil.

Ünlü tasarımcıların en büyük özelliği en basit malzemelerden harikalar ortaya çıkarmalarıdır. İlla tasarımcı olamaya gerek yoktur. Aslında her kadının kendine ayit hayal dünyası vardır. Kimi bayanlar farkındadır. Kimside bu özelliğinin hiç farkına varamamıştır.

.Sizce her evde olan perdelerimizden, hayal gücümüz ve aksesuarlar yardımıyla şık kostümler çıkarabilir miyiz? Ünlü bir perde firmasının defile fotoğraflarını inceleyelim ve hayal gücümüzün nelere kadir olduğunu görelim.

perde0-1132.jpg
perde-1311.jpg

KIRMIZI OLSUN GÖZÜMÜZ DOYSUN:))))
perde1-6391.jpg

BELDEKİ KORSAJ KIYAFETE AYRI Bİ HAVA VERMIŞ NEDERSINIZ ? :)

perde4-4865.jpg

AKSESUAR SEÇİMLERİ VE UYUMU COK HOŞ...

perde5-6127.jpg

perde13-7522.jpg

MUHTEŞEM GELİNLİK:)

perde11-5396.jpg
perde12-4470.jpg

…. Hayal gücünüz geleceğinizi belirler. Einstein şöyle der: ‘Zekanın gerçek göstergesi hayal gücüdür, bilgi değil’. Bu yüzden hayal gücünüzün hantallaşmasına izin vermeyin....

Hayal dünyanızın farkına varmanız dileğiyle tüm meleklere sevgiler…

Çocukken her küçük kızın yaptığı gibi kendime perde tülünden gelinlik yada duvak yaptığım olurdu.O yaşta bunu hayal edebiliyordum.Ama şuanki durumda ise giysilerin perdeden olduklarını söylemesen asla bunların perde kumaşı olduğunu anlayamazdım.:)
Dediğin gibi insanı başarıya götüren en önemli etken hayal gücünü ortaya çıkarmak.Bence başarının iksiri;bir tutam hayal,bir tutam istek, bir tutam sabır,bir tutam gayret ve azimden oluşuyor.Hepsinin dozu ayarında ve yerinde olursa başarı o kadar lezzetli oluyor.
Bu giysi modellerinin hepsi birbirinden şık ve güzel olmuş doğrusu,hele birkaç modele bayıldım.Bu harika paylaşım ve yorumun için teşekkürler.Emeğine sağlık canım...:)

Geri