Pet şişelerden pratik ayakkabılık

  • Konbuyu başlatan Uzman SühaN
  • Başlangıç tarihi
Pet şişelerden pratik ayakkabılık
Evlerimizde onlarca ayakkabı artık nereye koyacağımızı ,istifleyeceğimizi bilemeyiz.Bu yüzden gerektiği taktirde yer sıkıntısı yüzünden ayakkabıları üst üste koyarak düzeni oluşturmaya çalışırız.Buda hem görüntü kirliliği yapıyor hemde ayakkabıların yıpranmasını..


Ve yine bu durumda pet şişeler kurtarıcımız oluyor.Pet şişelerden neler yapılır daha önceki konularımızda değinmiştik.Gerçekten geri dönüşüm projeleriyle pet şişelerden işe yarar harika nesneler yapılabilir.


Görsellimizle size pet şişeden nasıl ayakkabılık yapılır anlatmaya çalışıcaz.Aslında anlatılacak pek bir şey yok fikir diyelim buna .Pet şişelerde ayakkabılarınız hem muhafaza edilerek yeniliğini koruyacak,hemde görüntü kirliliğinden kurtulucaksınız

pet-jpg.50388,Pet şişelerden pratik ayakkabılıkPet şişelerin taban kısımları kesilerek içlerine terlikler, ayakkabılar veya ortalıkta ayakkabı boyaları, fırçaları bunların içlerine konularak dağınıklık giderilir.
 
Melis ank

Melis ank

Aktif Üye
Üye
biz kadınların yığınla ayakkabısı vardır gerçekten çok mantıklı bir çalışma olmuş. arkadasın dediği gibi boyanırsa daha şık olabilir görüntü. pet şişeden ayakkabılık fikrini çok beğendim . maliyetide yok mutlaka deniyeceğim.
 
Üst