Philips Easy Care Buharlı Ütü Tavsiye Ediyorum !

T

TİTAN

Forum Okuru
Philips Easy Care Buharlı Ütü Tavsiye Ediyorum !
philips buharlı ütü
philips buharlı ütü fiyatları

Sevgili melekler, ütümün arıza yapması ve servisten de sevimsiz haberler almamın ardından yeni bir ütü almam gerektiğine karar verdim. Marka çok, çeşit çok, e fiyat aralığı da çok olunca birkaç yerde araştırma yaptıktan sonra çok memnun kaldığım bir ütüyü aldım. Hem de indirimden :) Ütümüz Philips Easy Care ''Dünyanın 1 numaralı ütüsü'' sloganıyla satılıyor. Normalde 165 TL olan bu ütüyü Electroworld mağazalarından 119 TLye satın aldım. Özel parlama yapmayan tabanı ve kireç biriktirip atmaya yarayan düğmesiyle benimle uzun bir süre çalışacağa benziyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum :tik:

philips_utu_1.JPG-238.jpg

Özellikler

Kolayca görülebilir su seviyesi için ekstra belirgin gösterge

Ekstra belirgin göstergesi, su seviyesini kolayca görülebilir hale getirir, böylece her zaman yeterli su kalıp kalmadığını bir bakışta görürsünüz.

philips_utu_2.JPG-3cc.jpg

Çift Etkili Kireç Önleme Sistemi, kireç oluşumunu önler

Çift Etkili Kireç Önleme sistemi kireç oluşumunu önlemek için kireç önleyici tabletler ve kullanımı kolay kireç temizleme fonksiyonunu kullanır.

philips_utu_3.JPG-341.jpg

Zor bölgeleri ütülemek için sivri uç

Bu benzersiz sivri uç sayesinde ulaşılması en güç yerlerde bile ütü yapabilirsiniz.

Damlama durdurma sistemi, elbiselerinizi ütülerken leke oluşmasına engel olur

Damlama durdurma sistemi sayesinde, hassas kumaşlarınızı su lekelerinden endişe etmeden, düşük sıcaklıklarda ütüleyebilirsiniz.

SteamGlide taban, Philips'in sunduğu en iyi tabandır. Çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır, rahatça hareket ettirilir ve temizlemesi kolaydır.

Ekstra geniş 300 ml su haznesi sayesinde daha az tekrar su doldurma işlemi

Daha az tekrar su doldurma işlemi.

Ekstra uzun 3 m kordon ile ütü masanızın uçlarına ve daha uzağa ulaşabilirsiniz!

Geri