plumpy dudak dolgunlaştırıcı kullananlar

liya

Üye
Üye
plumpy dudak dolgunlaştırıcı kullananlar
plumpy kullananlar, plumpy dudak dolgunlaştırıcı, dudak dolgunlaştırıcı kullanıcı yorumları
Merhaba kızlar bin daha önce dudaklarıma dolgu yaptırdım ama ağrı eşiğim düşük olduğu için inanılmaz acı çektim. Nedense dudak dolgum da çok uzun sürmedi normal de sanırım bir sene kadar gidiyormuş ama benim birkaç ay için de bayağı eridi..neyse gelelim asıl konumuza geçenlerde internette plumy dudak dolgunlaştırı diye bir ürün gördüm bayağı dikkatimi çekti. ne yalan diyeyim tekrar dudak dolgusu yaptırmak için şu an bütçemde çok müsait değil benim üst dudaklarım bayağı ince olduğu için daha dolgun görünmesini istiyorum plumpy dudak dolgunlaştırıcı ürün şu an Türkiye de yeni yeni satışta olduğu için sanırım 59 tl gibi bir uygun rakama satılıyormuş normal kozmetik mağazalar da bulunmuyor satışı sadece kendi internet sitesi üzerinden yapılıyor. ürün sayısını fazla aldığınız da daha ekonomik rakamlar da ortaya çıkıyor.

Benim merak ettiğim bu ürün gerçekten dudakları dolgun gösteriyormu plumpy dudak dolgunlaştırıcı kullananlar varsa rica etsem ürün ile ilgili kullanıcı yorumlarını paylaşırsa en azından benimle birlikte ürünü merak edenler için de önemli bir bilgi olur. internette kullanıcı yorumlarına baktığımda güzel şeyler yazmışlar ama ne kadar inanılır orasıda tabi tartışılır oyüzden gerçek kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var kullananlar varsa mutlaka yorumlarını bekliyorum.

plumpy-kullananlar.jpg

plumpy-kullanimi.jpg

Bende kullanmak istiyorum ama sanırım kimse deneyimli degil mecbur biz kullanıcaz olanlara katlanıcaz güzellik için

Geri